Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet ez? (narancssárga...

Mi lehet ez? (narancssárga háromszög)

Figyelt kérdés

[link]


Én is ilyet láttam 2014 Augusztusán,még egy cikk is megjelent róla ,hogy más is látta,itt a városban.



2015. jan. 6. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Illuminati confirmed
2015. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan mi lehet ez? Ufó, b*szki!
2015. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem hallottál még erről az esetről?

2011 ben történt! Csak hadgyakorlatozó repülőgépek kilőtt rakétái voltak. Ezt már rég tisztázták. -_-

2015. jan. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
37%
Illumianti
2015. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jönnek az Illuminátusok.
2015. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Én meglehetősen szkeptikus vagyok UFO-ügyben, de ez minden, csak nem repülőről kilőtt rakéták. Több fényponton is látszik, hogy egy pontból kiindulva távolodnak, majd megállnak egymáshoz képest. Ilyet rakéta és repülő nem tud csinálni. Azt előbb elhiszem, hogy kamu videó.

Utálom, amikor az ilyen megfigyeléseket még az idegen űrhajónál is irreálisabb földi magyarázatokkal próbálják megerőszakolni. Ez csak a hívők alá adja a lovat.

Egyébként megnézném, hogy ilyen közel lakott területhez, ilyen magasságban, főleg éjjel katonai repülők hol lődözhetnek ki rakétákat. Még töltet nélkülit sem.

2015. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem kamu videó,hisz én is láttam ilyet.
2015. jan. 13. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez földi szerkezet,csak velünk "kis" emberekkel,nem osztják meg a "nagy" emberek,eme hasonló forradalmi technológiákat.Sajnos. :/
2015. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!