Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A reptoidok & reptíliánok...

A reptoidok & reptíliánok köszt mi a külömbség? Melyik mit jelent? Miért írják máshogy ha ugyanaz?

Figyelt kérdés
Ólvastam hogy vannak ijen fajok is

2022. febr. 21. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Ez 2 fiktív kitalált lény. Mint 2 név egy fajta utal. Gyakrabban használják a reptoid szót. Ezek andropomorf tudománynak ellentmondó pikkelyes földön kívüliek. Nagyon sokan azt hiszik igaz, de nem az. Egy újságíró kreálmánya aki újra központba akart kerülni.
2022. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
*Antropomorf
2022. febr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Semmi mind a kettő ugyanaz.
2022. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

1-es jól írja.


3-as vagyok.

2022. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Ólvastam én is ezt, aztán ki is csuktam az internetet, hogy élég volt
2022. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Két nagyon különböző fajról van szó. A reptoidok tollatlan hüllő ősökből fejlődtek ki még a perm időszak során, mint a dunkleosteus és tengeri skorpiók, ezért a testüket pikkely borítja és patkányokat esznek. A reptiliánok viszont tollas ősökből alakultak ki, tollas dinoszauruszok, troodonok az elődeik és a kréta végén jelentek meg, mint a megalodon, a mamutok vagy a kardfogú oroszlán. A toll színe alapján különféle alfajaik léteznek, az egyik leghíresebb a kék avián alfaj, akik rendszeresen visszatérnek a Földre.

Illetve itt érdemes megemlíteni, hogy egy harmadik nagy faj is létezik, ezek a drakonoidák, ők viszont nem ezen a bolygón, hanem egy másik galaxisban alakultak ki. A negyedik típusú találkozások során születtek a földi a sárkánylegendák, ilyen pl. a kraken vagy a jeti.

2022. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

6

De azt fontos kijelenteni, hogy nem léteznek.

2022. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
7. Pont annyira léteznek, mint tollas dinoszauruszok. Te döntesz, hogy miben hiszel.
2022. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

8

A tollas dínók léteznek, de ezek nem. Természetesen lehet hinni mindenben, de van egy igazság is.

2022. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Az igazság odaát van és ezt a kék aviánok már elhozták mindenkinek, amikor szövetségbe vitték a bolygót a plejádiakkal.

Ha nem léteznek, akkor tollas dínók sem léteznek. A kettő csak együtt lehetséges. Sajnálom. :(

2022. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!