Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges, hogy a magyarok...

Lehetséges, hogy a magyarok egy másik bolygóról érkeztek a Földre?

Figyelt kérdés
Éjszaka a következő gondolat jutott eszembe: Mi van, ha a magyarok nem törökök, nem hunok és nem finnugorok? Talán egy másik bolygóról jöttünk?

#magyar #török #hun #Finnougorok
2022. febr. 24. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod így? Nem lehetséges amúgy.
2022. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Mert érthetetlen, furcsa emberek vagyunk! Nem vagyunk európaiak és nem ázsiaiak. Nagyon furcsa a nyelvünk, keveredik a török, mansi és nem világos, hogy milyen nyelv.
2022. febr. 24. 09:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A héber meg nem Japán és nem Latin betűkkel írnak. Vagy elég csak a ciril ábécét felhozni.

Semmi földöntúli nincs bennünk.

2022. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen. A nibiruról jöttünk, nagyapám mesélte.
2022. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden más nemzet is furcsa és egyedi nyelvük van..akkor az euróiaiak, ázsiaiak, Afrikaiak is mind külön bolygóról jöttek🤔
2022. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Mi egy Valóságshow vagyunk. Az ufók hordtak össze minket minden bolygóról, hogy nézhessék az "Earth" c. Műsort.


(Viccet félretéve)


Szerintem nem kizárt, bár így akkor nem tudom a dínókat, hogy találtuk meg itt vagy itt éltek vagy... Nem tudom

2022. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mátrixban vagyunk, illetve én, ti nem is léteztek, csak szimuláció a gyk, mint minden.
2022. febr. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Grimfox ***** válasza:
Genetikailag jól belőhető a rokonságunk, bár nem Európában, hanem jobbára közép-Ázsiában, és nyelvészetileg is földi eredetűek vagyunk, az a nyelvtípus, amit beszélünk egyszerűen nagyon ritka Európában, és a hasonló nyelvet beszélő népek viszonylag messze élnek.
2022. febr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
az én őseim kipcsakok
2022. febr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"érthetetlen, furcsa emberek vagyunk"

Akárcsak bármelyik másik nép. Mesélj, hány másikat ismersz legalább olyan jól, mint a magyarokat?

2022. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!