Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Erősödik az UFO-tevékenység...

Erősödik az UFO-tevékenység (Friss videók!)?

Figyelt kérdés

Még az év első fele sem telt el, de már rengeteg UFO-észlelést jelentettek a világ minden tájáról, sőt még a Föld közelében és a Nap környékén is számos észlelést tettek az UFO-kutatók. (Ezekről hamarosan beszámolunk!)



A szokásos kamu UFO-felvételek mellett idén meglepően sok, hitelesnek tűnő észlelést is tettek. Ezek közé tartozik rögtön kettő is. Az elsőt április 15-én a dél-afrikai Fokvárosban található Muizenberg rögzítette egy élő webkamera. A videón az látható, amint egy ismeretlen tárgy átrepült a képernyő felső részén reggel 6.42-kor.


(1)


A második felvétel már érdekesebb, mert jól látható rajta, hogy az azonosítatlan repülő tárgy különös mozgást végez. Ezért biztos, hogy nem repülőgép, meteor, vagy űrszemét volt. Még a helyi híradóban is leadták


És ezt észlelted már? Csak leugrott a boltba, álcázott földönkívüli űrhajót videózott (2)



(1) [link]


(2) [link]



2022. máj. 9. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Mikor lesz az invázió? Én már úgy várom! De soha semmi nem történik!
2022. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Ufokurtató is azért jelentkezik egyre kevesebbet, mert az Ellenállás oldalán harcol
2022. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Szenthelyi Árpád az életét adta december 21-én! Emlékét őrizzük. Ufókutató méltó utóda
2022. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
nekem hiányzik is ufókutató, nélküle lapos az ezo kategória
2022. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ufókutató gyere vissza!!
2022. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Én folyamatosan észlelem az ufikat.de tudom hogy kell kikerülni őket. Közeleg az invájzió! De előtte még hadják mélyre süllyedni az emberiséget, káosz, ősszel omlás, háborúk, járványok és egy ezoteroida fog becsapodni. Utána jönnek majd és megmentőinknek aggyák ki magukat, de igazából ők csak a bukottak ide lesznek száműzve az ítélet idejéig.
2022. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Jó, jó, de akkor láthatnánk a hitelesnek tűnő észlelésekből is párat?
2022. máj. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1

[link]

Addigra vásárolj be nasiból, és mond le minden programod, hogy nyugodtan nézhesd a történéseket.

2022. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is sikerált egyet rökzitenem amíg folyt az invájzió.

[link]

2022. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!