Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A kis szürkék mit akarnak...

A kis szürkék mit akarnak tőlünk? Tényleg igaz, hogy több ezer éve rabolnak el embereket kísérleti célból? Miért nem írtják már ki az emberiséget, tényleg keveredni akarnak egy ilyen agresszív fajjal mint az ember? Mi értelme ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen értelmetlen, logikátlan zagyvaság a tevékenységük. Már, ha igaz egyáltalán, hogy léteznek. Ha eszük lenne kiírtanák az emberiséget, aztán a bolygón el tudnának élni, szaporodni. Mivel kicsik, akár 14 milliárd kis szürkét is elbírna a bolygó.

2021. jún. 15. 21:22
 1/9 scamdemic ***** válasza:
100%
Az 1950-es években Eisenhower kötött velük megállapodást, hogy elrabolhatnak embereket és kísérletezhetnek rajtuk, cserébe pedig technológiát ígértek. Viszont hamar felrúgták a megállapodást, mert sokkal több embert raboltak el és kevesebb technológiát adtak, mint amennyiben megállapodtak. Az ember alapvetően nem agresszív faj, legfeljebb egyesek azzá válnak a neveltetés vagy egyéb életkörülményeik miatt. Az agresszív faj az, amelyik irányítja, menedzseli az emberiséget, és most épp a kiirtásunkon dolgozik. Nem a kis (és nem is a nagy) szürkék azok.
2021. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Most őszintén tiéd az összes szürkés kérdés?
2021. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén minek kellene mindent kiirtani? A zoológus megöli az állatokat azért, mert azon a területen lakhatna is? Nem, megfigyeli, megvizsgálja, ha szükségét érzik a szakemberek befogják, de elsődleges cél nem a kivégzés, hanem a vizsgálat.

Ráadásul honnan tudod, hogy ez a bolygó alkalmas nekik hosszútávú életre. Nagy eséllyel más a bioszféránk, mint az övék, más baktériumok, vírusok, növények, állatok, gombák, amikhez sejtésem szerint más bolygókon nem kellett alkalmazkodniuk.

Az, hogy egy bolygó életre alkalmas egyáltalán nem biztos, hogy egy idegen faj, a bolygó, vagy önmaguk átalakítása nélkül alkalmas az ottani hosszútávú életre.

Lehet, hogy olyan energiabefektetés kellene nekik az itteni hosszútávú élethez, amiért nem éri meg kiirtani egy intelligens fajt.

Már ha egyáltalán tényleg léteznek, mert én szürkékről, csak homályos kivehetetlen filmeket láttam, és egy bácsi sztoriját hallottam, aki amúgy nem tudta bizonyítani az igazát.

2021. jún. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Megtermékenyítenek minket. Sok asszony babát szül nekik, aki félig orángután, félig pedig idegen. Így akarják haldokló fajuk felfrissíteni. Elég kevés faj élhet szerte a galaxisban, hogyha ilyen majomemberfélékhez fanyalodnak.
2021. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ez az "agresszív faj" jobban járna ha egy jó pár embert örökre elvinnének a kis szürkék :)))
2021. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a méret és a fogyasztás/pazarlás nem egyenesen arányos.

mi is lazán eléldegélnénk éhezés se lenne ha nem pazarolnánk annyit és egyéb.

Ha csak a fogyasztást nézzük a világ egyes részein éheznek, máshol túlsúllyal küszködnek. A túltermelés miatt elsivatagosodnak a földek, miközben szemét szigetek alakulnak ki.

Csak ezt nézve elég kivárniuk, az ember csak ezzel kiírtja önmagát. Nekik eközben csak dns mentéseket kell tenniük, hogy a ma még élő és a már kihalt állat és növény világot feléleszthessék. Kibszott Noé bárkája 2.0...

idegenek nélkül is valószínűleg lesz egy elég kemény időszaka az emberiségnek, amit ráfogni ráfoghat a földönkívüliekre szürkékre v reptilliánokra, vallási vonalon (ha már Noé) a démonokra is. de csak magának köszönheti.

2021. júl. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Anyám! Mekkora az Isten (a fiam) állatkertje!?...
2021. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az emberiséget nem az ufók, henem a hülyék irtják ki azzal, hogy nem mennek el szavazni, illetve egy hülyére szavaznak, aki ellopja a nemzet vagyonát.
2021. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Csak egyet mondj aki nem azt tenné.

Őszintén, ha én lennék az elnök...

[link]

2021. júl. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!