Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Bizonyítást nyert az UFO-k...

Ufokurtato007 kérdése:

Bizonyítást nyert az UFO-k létezése, na erre mit léptek szkeptikuskák?

Figyelt kérdés

A Hardware professzora megerősítette, hogy a múlt héten észlelt objektum nem ebből a csillagrendszerből származik (feltehetőleg egy idegen csatahajóról van szó). Ez alapjaiban változtatja meg az eddig alkotott képet az univerzumról, még a szkeptikusok számára is.


Mi a véleményetek?


link: [link]



2022. máj. 11. 20:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
#10 A híres amerikai ufóegyetem, te butus!
2022. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Egy igazi szkeptikus ilyenkor köpni, nyelni nem tud
2022. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%
A szkeptikuskáim most vakarják fel magukat a padlóról!
2022. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Valószínűleg hibás Sotware fut a Hardware-n.
2022. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Semmi kétség, hogy egy féreglyukon keresztül léphetett be a csillagrendszerükbe a cikkben említett idegen űrhajó (csatahajó-e vagy anyahajó, azt még nem tudni). Remélhetőleg csak egyetlen egy hajóról van szó és nem egy egész űrflottáról. Hogy a hajó melyik fajhoz tartozik, arra nem lehet egzakt választ adni, még folynak a kutatások utána.
2022. máj. 11. 21:36
 16/29 anonim ***** válasza:
81%

10es, a hardware az a számítógépek fizikai perifériái, mint a képernyő, nyomtató, billentyűzet, egér.

De a Kérdezőnek valószínűleg software-esen van problémája.


Kérdező!

Mit tudunk?

Egy UFO, azaz egy azonosítatlan repülő objektum átszáguldott a naprendszerünkön és belerobbant az óceánba.

Mi kell, hogy egy tárgy UFO legyen? Hát az, hogy ne tudják azonosítani, hogy pontosan mi az. És hogy repüljön, ugye.

A naprendszerünkön kívülről jött. Ez logikus, ha a naprendszerünkből származot volna, már évtizedekkel ezelőtt azonosították volna, pláne, hogy a Földdel ütközési pályán volt. De önmagában az, hogy a naprendszeren kívülről jött, nem olyan nagy dolog, hisz a létező objektumok 99.999999999999999999%-a a naprendszerünkön kívülre esik.


Szóval tulajdonképpen mi a bizonyíték? Az, hogy volt egy tárgy, amit nem azonosítottak, és a prof szerint az egy intelligens, civilizált, technológiai földönkívüli faj terméke?

Ismétlem... az a bizonyíték, hogy ő rámondta?


Halássz aki szépen azt a darabkát az óceánból (ami ha jól tudom 8 éve esett bele és 40 centis, szóval.. sok sikert hozzá), vizsgáltassa be egy független intézménnyel... na AZ bizonyíték lehet. De az, hogy véleményt formál, az nem az.


Félreértés ne essék, 100%-ig meg vagyok arról győződve, hogy van élet a Földön kívül. És most nem az ISS legénységére gondolok:D

Azt sem tartom kizártnak, hogy van civilizált, technológiai élet a Földön kívül. Bár ha van ilyen, kérdéses, hogy miért nem tapasztaltuk még ennek semmi jelét, mikzöben évtizedek óta folyamatosan vadászunk rájuk.

A válasz szerintem egyszerű: Mire odaér hozzájuk a hírünk, mi már rég kihaltunk. Ha belegondolsz, innen 140 fényévre ha van lakott bolygó, ők most vesznek minket csak észre, és állapítják meg, hogy felfedeztük a rádiót. A repülőt még nem, de a rádiótmár igen. Micsoda intelligens faj benyomását kelthetjük;D

2022. máj. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
71%

15, "semmi kétség". Mmmiért, Akkor nincs kétségünk valamiről, ha van bizonyíték. Mi a bizonyíték erre a féregjáratra?


És milyen csatahajó? Ilyen még csak említve sincs a cikkben amit linkeltél.


Röviden: MI A BIZONYÍTÉK?

2022. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
81%
Azt akartam kérdezni, hogy mi az, ki az "A Hardware professzora".
2022. máj. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
#17 A bizonyíték a lezuhant űrhajó, ami az óceán fenekén van. Ha neked maga az űrhajó sem minősül bizonyítéknak, akkor te tényleg egy nagyon elvakult szkeptikus vagy. A professzor megvizsgált minden egyes lehetséges kimenetelt a sztorinak, így jutott arra a következtetésre, majd megállapításra, hogy az objektum nem lehet más, mint egy űrhajó, ami féregjáraton keresztül került a csillagrendszerünkbe és valamiért az óceánba zuhant. Talán még az is lehet, hogy az Ellenállás védelmirendszere lőtte le a hajót.
2022. máj. 12. 11:43
 20/29 anonim ***** válasza:
90%

19, én elfogadom a lezuhant űrhajót, mint bizonyítékot, HA meg is vizsgálják és tényleg az.

De egyelőre csak annyit tudunk, hogy VALAMI bezuhant a vízbe. Ő azt mondja földönkívüli űrhajó, én azt mondom Sztálin bal hüvelykujja. Melyikünknek van igaza? Menjünk oda, nézzük meg, és kiderül.

De amíg nincs meg a tárgy, addig csak elméletek vannak arról, hogy mi lehet a tárgy. Tehát nem bizonyíték.


Schrödinger macskájáról hallottál már? Na, ez pont az a szituáció:D

2022. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!