Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Majdnem megtörtént a Holdon a...

Ufokurtato007 kérdése:

Majdnem megtörtént a Holdon a 3. világháború, mi az Ön véleménye?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a Naza által indított holdraszállás valódi célja a Hold nevű halálcsillag elfoglalása, az oroszok előtt. Ismeretes volt a Naza számára, hogy a halálcsillag régóta üresen áll, viszont arra nem számítottunk sem mi, sem az oroszok, hogy egy ott hagyott krixkraxi légióval fogjuk szembetalálni magunkat, amikor odaérkezünk. Ugyan a holdraszállás az emberiség történetében sikerként van elkönyvelve, viszont a súlyos vereséget szenvedtünk a halálcsillagért folytatott háborúban és csak nagy szerencsén múlott, hogy a háborút nem hoztuk át a saját bolygónkra, aminek beláthatatlan következményei lettek volna.


Mi a véleményed?


Link: [link]



2022. máj. 16. 17:28
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%
Idézet a cikkből:"Bob Dean, az amerikai hadsereg nyugállományú őrmestere 28 évig szolgált" Tehát egy olyan ember mondta aki 28 évig volt őrmester?Innentől(se)lehet ezt komolyan venni,aki volt katona az érti,hogy ez milyen gáz.Vajon miért nem jutott feljebb a csávó?Mondjuk ilyen kijelentések után nem meglepő.
2022. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%

#31

Egyetértek veled. Szerintem a valóságban nincs olyan katona aki csak az őrmesteri vagy egyéb rangot akarja elérni, aztán valahogy kiegyezkedi a feletteseivel hogy nem akar több előléptetést kiérdemelni. Ez inkább fikcióba illő.

2022. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az amerikai és az angliai hadseregek védelmében, tényleg van hogy egy jó tiszthelyettes egész életében őrnesterként szolgál, és ők a világ kb legjobb tiszthelyettesei.

Pl Magyarországon ugye pár évente automatikusan járt az előléptetés, akkor is ha valaki csak végigaludta egy raktárban az életét....ez azt hiszem közben azért megváltozott.

2022. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%
Itthon is előfordul ugyan hogy valaki akár 5-10 évet is vár egy rendfokozatban a teljesítményétől függetlenül,de az amerikai vagy az angol hadseregben se tudom elképzelni,hogy 28 év alatt nem adják meg valakineka főtörzsőrmesterit de még csak törzsőrmesterit se.Az oké mert az elég gyakori,hogy valaki marad egy állománykategóriában és nem lesz tiszt se például,de hogy rendfokozatot se lép pedig a tekéntélyén sokat dobna.Tévedhetek nyílván de szerintem a cikk írójának fingja nem volt semmíről se és csak gyorsan össze kamuzott valamit.Bár ufokurtatónak ez is bizonyíték...kiváncsi vagyok ha azt írták volna a cikkben,hogy ufokurtato007 egy 8 éves albán transzvesztita akkor elhitte volna-e?Az eddigi "bizonyítékai" alapján szerintem el.
2022. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
84%

Köztudott, hogy Ufokurtato007 egy eszetlen, gyagyás, tökkelütött idióta. Senkit nem érdekelnek a baromságaid te birka jóska. Inkább ilyesmivel kellene foglalkozni:

https://www.youtube.com/watch?v=-_hFrmsmYjY

2022. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
88%

„Ufokurtato007”

Mit csinál egy Ufo kúrtató? Az Ufokat kúrja?

A 007 pedig egyértelmű:

https://www.youtube.com/watch?v=bwaEPCLL80I

Képzeld maga a középső vágányra a 630 007-es elé. Micsoda nagyszerű élvezetben lehet részed, amikor az okos kis buksidon áthalad az 5000 lóerős, 118 tonnás gép.

2022. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!