Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ha holnap nyiltan...

Szerintetek ha holnap nyiltan napvilágra kerülnének a földönkivüliek, megtörténne egy kapcsolatfelvétel akkor miben változna az emberiség sorsa? Miben változna az emberek mindenapi élete,vallása,gondolkodása? Jobb lenne vagy rosszab szerintetek?

Figyelt kérdés

Miben változna az emberek mindenapi élete,vallása,gondolkodása?

Jobb lenne vagy rosszab szerintetek?

Kérlek titeket normális választ kérnék, ne hülyeségeket....

(Szerintem ez egy normális kérdés...)



2022. máj. 20. 07:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Hát az embereket ismerve , kevesebbet fektetnénk egymás utálatába . Mivel így jobban utálnánk az idegeneket mint egymást . Példa . Egy családban lehetnek nézeteltérések de ősszefogan , ha mondjuk a szomszéd egy g+ci , Egy faluban lehetnek gondok de össze fognak ha leszólják a falut. Egy országba utálhatják egymást , de a legnagyobb katasztrófák és fenyegetések ellen összefognak . Egy bolygón utálhatják egymást a fajok és nemzetek , de ha egy másik bolygó is van akkor inkább összefogva azt anyázzák.
2022. máj. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Vagy megismetlodne a radiojatek okozta reakcio magyaran a panik pedig az csak egy radiojatek volt vagy nem.


Igy ertettem a 10-es valaszomat.


Irrelevans a kerdes. Sok embert nem is erdekelne lehet eszre se vennek ha jonnenek vagy mivel nem veluk veszik fel az orruk elott a kapcsolatot unottan bevonulnanak a hazukba. Es igazuk is lenne minek foglalkozzon olyannal amihez semmi koze nem erinti ot. Ilyen esetben csak annak lenne valtozas akivel felveszik a kapcsolatot.

Akit erdekelne es gyk-zott elobb utobb belefasulna ufokurtatoek miatt. Ha mar erzekenyitesrol beszelnek itt a propagalok. Ez is lehet erzeketlenites terv pl. Meg a szar is le van szarva eleterzest kivaltani az emberekbol.


Szerintem a kapcsolatfelvetel nem globalis lesz. Vagy nem lesz semmi es csak onmaguktol vedik meg az emberiseget kapcsolatfelvetel nelkul. Pl. Hatastalanitanak fegyvereket hogy ne okozza onmaga vesztet az ember, se a bolygoet. Az ember nagyon gyerek. Itt ez a szep bolygo amire vigyazni kene megujulo energiakon es okotudatossagon kene gondolkozni es felszedni barhol azt a szemetet amit eldobott, helyette fegyverekkel es karos anyagokkal es karos modszerekkel szennyezi tobbek kozott a bolygot es az embereket nem csak fizikalisan lelkileg pl. Ufokurtatoek.


Vagy csak kis csoport kivaltsaga lesz a kapcsolatfelvetel.Akkor meg miert erdekelje azokat akikhez a kutya sem fog szolni. Ergo akkor minek izguljunk rajta.


Vagy futas lesz es sikitas mint a Jurasic parkban akkor nagyon van ideje az embernek arra amit ufokurtatoek irtak hogy "kopni nyelni nem tudnanak". Oh igen valoban mivel ha futni kell es sikitani akkor ugy nem fog sikerulni se kopni se nyelni max hányni aki nem birja a futast. Bar aki nem birja az nem is fog elfutni. Lehet nagyobb szerencse lenne nem futni. Ha csak a ragadozokra, vadallatokra gondol az ember ott szabaly a soha se fuss mert bekapcsol a vadaszoszton ragadozoknal nem ragadozoknal a vedelmi oszton ha hirtelen beszorult es hirtelen mozdulattal futni kezd a nem direkt beszorito.


En szemely szerint nem hiszek abban hogy velem barmelyik foldonkivuli letforma szeretne kapcsolatot felvenni. Ertelmetlennek tartom olyanon gondolkozni ami tolem fuggetlen.


Ha békés globalis kapcsolatfelvetel ott minden a vilag kormanyaitol fugg hogy nem ertik félre és nem hiszik fenyegetesnek. Mi kis emberek hiaba lennenk nyitottak a cimbizesre. Plane a propaganda gyk-zok hulyesegei is vihetik necces iranyba. Hiszen horror tortenetekkel traktaljak a jo nepet.


5 kimenetel van.


1 Globalis cimbizes

2. Globalis panik es menekules

3. Bizonytalan dontetlen reakciok lecovekelt emberek mikozben a foldonkivuliek meg cimbiznenek

4. Nem lesz semmi kapcsolatfelvetel csak kivancsiak tudomanyosan a bolygo allapotara es eszrevetlenul segitenek

5. Nem lesz semmi, nem is jonnek


Ezt kerdes nelkul is tudni lehet.

Csak mar unalmasak ezek a kerdesek 2012 ota. Amugy vki mara mondta de hogy honnan a piklakbol szedik ezeket. Szerintem hasukra utve mondjak ezt.

Ha vannak is nyilvan tisztaba vannak ezekkel amiket itt felsoroltam. En a helyukbe nagyon de nagyon ovatos lennek a kapcsolatfelvetellel.


Az a baj az emberrel hogy nem veszi eszre az orra elott levo kincseket se es mindig olyanrol abrandozik ami vagy vagy. Pedig a Fold nevu bolygo ami egyben urhajonk is kepletesen nem szo szerint szuletesunk ota itt van mindig. Es rengeteg csoda talalhato itt a termeszetbe is, de senki azok kozul akik ezeket a szarsagokat propagaljak az igazi csodat eszre sem veszik.

2022. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy nagyban függ a kapcsolatfelvétel módjától.

Ha úgy lenne, mint a világok harcában, hogy idejönnek és nekiállnak lövöldözni, akkor nyilván pánikhangulat törne ki.

Ha a rádiók egyszercsak értelmes jeleket fognának és a tudósok beazonosítanák af orrását, ami ugye fényévekkel arrébb lévő bolygó lenne... hát... pár napos izgatottság, aztán annyi, várunk éveket amíg a következő kontakt megsüzletik:D

2022. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

13-as a békés kapcsolatfelvételt is félreértheti az ember pszihologiailag jellemzo az emberre. Plane most a fake news es a kamu dolgok vilagaban es haboruzo orszagok idejen. Szerinted miert van olyan megszamlalhatatlan felreertes az emberek kozott. Olvasni itt boven ilyeneket. Online meg millioszoros felreertesek vannak.

De csak ott a pelda a radiojatekra. Csak azt hallottak meg hogy jonnek a foldonkivuliek es mindenki Amerikaba fejvesztve menekult egymast taposva.


Szoval ha elfogadnanak egy jo tanacsot a békés szándékú földönkivuliek es olvasnak ezt akkor en azt tanacsolnam nekik hogy kello ovatossaggal tegyek onmaguk vedelmeben es az emberiseg vedelmeben. Mielott meg valaki leszol hogy pl. oket tettem elso helyre. Igen mert ha megnezed emberi szemmel is elsodlegesen onmagadra kell vigyaznod hogy segiteni tudj a masiknak is. Magyaran ha nem veded onmagad akkor nem tudsz segiteni a masiknak legyen az barmi apro dologtol a nagy dolgokig.


En speciel a helyukbe elore egyeztetes nelkul a vilag kormanyaival es az emberek felkeszitese nelkul globális landolásba nem is kezdenék nem landolnek latvanyosan.


De ez onmagaban szerintem Mission Impossible kuldetes lenne emberi szemmel nezve mivel biztos tobb orszag nem lenne pajtas ebben.


De ha csodaval hataros modon megis akkor a felkeszites nem erzekenyites szeruen kene hogy tortenjen, hanem békésen és apró adagokban oszinten es bizonyitekokkal hivatalos oldalakrol kormanyi oldalakrol, onkormanyzatokrol nem hircsatorna online cikkeivel. Az a masodik fazis lehetne. A harmadik fazis a globalis videochat foldonkivuliekkel mint pl. Amikor a Nasa asztronautaitol is lehetett minden fele erdekes dolgot kerdezni. Aztan hogyha jol megy akkor johet a szemelyes talalkozas is. De ha csak fél informaciokkal traktaljak az embert bizonyitekok nelkul es hivatalos oldalakon kivuli hircsatornak annak mar manapsag nincs hitelessege es erzeketlenites es fasultsag es begubozas az eredmenye. Es harag es utalat. Ezek az embert konnyen tehetik bizonytalanna. Magyaran egy ilyenbol is gondolhatjak azt az emberek hogy artani akarnak nekik es hazudnak nem csak a foldonkivuliek de a kormanyok is. (emberi tulajdonsag hogy fél informaciobol kombinal es mindenfelet gondol az ember)Lasd tomenytelen mennyisegu osszeeskuves elmeletek.


Szerintem a latvanyos landolasra katonai repulok indulnanak mindenhonnan a vilagban. Ergo vedekezesre kenyszeritenek oket magyaran mar ez okozna elso korben felreertest a békés szándékukat illetoen.


Piszok nehéz helyzetben vannak a békés szándékkal kapcsolatfelvevo foldonkivuliek hogyha léteznek. Én nem irigylem őket, sőt együttérzek velük és sajnálom őket hogyha vannak.


A legikozlekedesi etikettel is tisztaba kene lenniuk. Koztuk a vilag kulonbozo kulturajaval allami torvenyeivel, es magaval az emberrel hogy ez gordulekenyen minden felreertes nelkul tudjak felvenni bekesen a kapcsolatot. Ez nem olyan mar mint regen a vikingek akik meg termeszeti nepekkel is osszecimbiztek ez meroben masabb. A vikingeknek anno konnyebb volt szerintem cimbizniuk. Remeljuk hogyha jonnek es békés szándékkal akkor tanultak univerzalis rendezveny szervezest a foldonkivuliek mert szerintem ez vilagmeretuen Impossible Mission legalabis emberi mertekkel szamolva.

2022. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Egyébként a rádiójátékra való pánik az cak egy marketingfogás, valójában nem történt ilyesmi.

Egyszer megismételték és akkor egy faluban valóban történt eg ykisebb pánik, de korántsem akkora, mint amire az emberek hivatkoznak.

2022. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

De hátha rájuk érvényes az a mondas hogy " nem tudtam, hogy lehetetlen ezért megcsináltam."

14-es vagyok.

2022. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
64%

Rosszabb lenne. Nézd meg mi megy az emberek között: gyűlölik az idegent, a migránst, a más bőrszínűt, a más kultúrájút, félnek tőle, elutasítják, rosszabb esetben háborúznak ellene.

Képzeld el mi lenne, ha egy másik fajjal kellene szót érteni...

2022. máj. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
17-es és mi van ha az a másik faj esetleg megoldást tudna kinálni éhezésre háborúkra meg betegségekre!? akkor is gyülölnénk őket? jobb ez a mostani földi korrupt világrendszer ahol naponta halnak éhen,vagy halnak bele olyan betegségekbe ami gyógyithatatlan pl: a rák...
2022. máj. 20. 17:36
 19/28 anonim ***** válasza:

18-as ez csak akkor működne ha titokban találkoznának emberekkel, az amit írtam globális landolás az rájuk nézve is éppúgy veszélyes lenne, mint a civilekre nézve.


De amúgy én egyet értek, hogy szerintem is jobb lenne.


Egyébként az ember lehetne jobban természetközelibb, és öko és a természetes dolgokat jobban önmagáévá tehetné, ezerszerte boldogabbak lehetnének az emberek.

2022. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19-es válaszom egészíteném ki.


Ja és én nem 17-es vagyok. De 17-esnek is van igazsága.


Ezért írtam, hogy szerintem a globális békés landolás szerintem emiatt kivitelezhetetlen emberi felfogással, mert az emberek nagy többsége szerintem azt is félreértenék.

2022. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!