Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ha holnap nyiltan...

Szerintetek ha holnap nyiltan napvilágra kerülnének a földönkivüliek, megtörténne egy kapcsolatfelvétel akkor miben változna az emberiség sorsa? Miben változna az emberek mindenapi élete,vallása,gondolkodása? Jobb lenne vagy rosszab szerintetek?

Figyelt kérdés

Miben változna az emberek mindenapi élete,vallása,gondolkodása?

Jobb lenne vagy rosszab szerintetek?

Kérlek titeket normális választ kérnék, ne hülyeségeket....

(Szerintem ez egy normális kérdés...)



2022. máj. 20. 07:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Amugy most lattam a kulcsszavakat. Khm. 20-as vagyok.


Mindegy azert a békés kapcsolatfelvételt és a jó földönkívülieket is megtárgyaltuk. De én a jó földönkívülieket félteném az emberektol azok miatt amiket 17-es is leírt. Jo pelda erre az Aprolab animacio ezt szepen megtargyalja az ismeretlentol valo felelem es az osztonos reakciokat. Es a testbeszed es kulonbozo nyelv felreertelmezeset.


De allatvilagba is van ilyen a kutya es a macska testbeszedenek hasonlo mozzanatai, ami az egyiknek jot jelent testbeszedbe az a masiknak az ellentetjet. Nem csoda hogy nem egymas kedvencei.

2022. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
mivel nem szén alapú a felépítésük, semmi nem történne,kapcsolatba sem tudnánk lépni velük.
2022. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22, honnan veszed ilyen biztosra, hogy nem szén alapú?
2022. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
44%
#23-logika! 22voltam
2022. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Öhm... miért?

Jelenleg körülbelül 5000 földszerű exobolygót tartanak számon a tudósok amik kicsit vagy nagoyn hasonlítanak a FÖldhöz. Pár tucat olyan is van, ami 99%-ban hasonlít a Földhöz, bolygó szempontjából minden esély meg lehet az élet kialakulására (nyilván a képletből kivesszük azt a szikrát, ami ténylegesen meg is teremti az életet, hisz arról vajmi keveset tudunk.

Ebből kiindulva én korántsem venném készpénznek azt, hogy egy idegen létforma nem lehet szén alapú.

Ez az én logikám.

D emi a tiéd?

2022. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 butkos ***** válasza:

Lehetetlen megjósolni, hogy az emberek pontosan hogyan reagálnának a földönkívüli élet felfedezésére. Valószínű azonban, hogy egy ilyen felfedezés jelentős hatással lenne a társadalom számos aspektusára, beleértve az emberek mindennapi életét, vallási meggyőződését és gondolkodásmódját.

Ha felfedeznék a földönkívüli életet, valószínűleg a tudósok és a kormányok azonnal megpróbálnák kapcsolatot teremteni az idegenekkel. Ez valószínűleg azt jelenti, hogy jeleket küldenek az űrbe a válasz reményében, valamint megpróbálják megfejteni azokat az üzeneteket vagy jeleket, amelyeket az idegenek már küldtek a Földre.

A földönkívüli élet felfedezése valószínűleg mélyreható hatással lenne az emberek hiedelmeire és gondolkodásmódjára is. Valószínűleg sokan megkérdőjelezik vallási meggyőződésüket a felfedezés fényében, és néhányan az idegenek létezését is annak bizonyítékaként tekinthetik, hogy hitük helytelen. Ezen túlmenően az emberek véleménye az emberiség világegyetemben elfoglalt helyéről megváltozhat, mivel már nem mi lennénk az egyetlen ismert intelligens életforma a kozmoszban.

A mindennapi élet szempontjából a földönkívüli élet felfedezésének gyakorlati vonatkozásai is lehetnek. Például az idegenek tudása és technológiája potenciálisan felhasználható az emberi élet számos területén, például az orvostudományban, a közlekedésben és az energiatermelésben. Ezenkívül az idegenek felfedezése új gazdasági lehetőségekhez vezethet, mivel az emberek képesek lehetnek kereskedni más bolygókkal, vagy akár kolonizálni is.

Összességében a földönkívüli élet felfedezése valószínűleg jelentős esemény lenne, amely messzemenő következményekkel járna az emberiség számára. Bár lehetetlen megjósolni, hogy az emberek pontosan hogyan reagálnának, egyértelmű, hogy egy ilyen felfedezés jelentős hatással lenne a társadalom számos aspektusára.

2022. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Az emberek reakciója attól függne leginkább,hogy az ufók milyen

céllal érkeznének hozzánk.

2023. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Emberben negatív volt hogy nyilvánulnak meg terrorizmus vagy csak egyszerűbb erőszak vagy ilyesmi.


Kéne értelmezni a rasszizmust sokan rádöbbenni meg hogy még a legutolsó cigány is közelebb áll hozzánk.


Másfelől Jó kérdés hogy leszek a földönkívüliek a legutolsó embernél is rosszabbak lennének vagy a legelső nél is jobbak ezt nem tudjuk.


Az utóbbi esetben is lennének problémát mert számtalan ember meghal sorban a aki eddig magát a legjobban tartotta és egyértelmű lenne ebben az esetben hogy messze nem a legjobb. Az aki ténylegesen is a legjobbak azok tiszteletének előttük

2023. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!