Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van ha a földönkívüliek...

Mi van ha a földönkívüliek pont úgy néznek ki mint mi?

Figyelt kérdés

Tehát ők is emberek, max. máshogy élnek,a bolygójuk körülményeinek megfelelően.

Fel sem ismernénk őket, simán beszivároghatnak.

Szinte minden korszakomban volt olyan személy a környezetembe aki mintha nem evilági lenne :) "Idegen testként" mozgott a környezetünkben. Hát lehet nem véletlen :)



2022. máj. 22. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Az emberi test egy szabadon felhasználható, és variálható tervrajz a világegyetemben.

Sok százezer emberi faj él különböző világokon, amiknek kb 10 %-a földi embernek is elmenne külsőre.

2022. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Engem is űrlények mondanak rengetegen, még angol órákon is én voltam a "példa", de én is Földi avagy Terrai vagyok, csak más mint mások, más ötletekkel, más gondolkodással... stb. És amúgy néha én is elég idegenen mozgok az emberek között, a legtöbbjük amúgy is kissé érthetetlen. De személy szerint én speciel nem vagyok UFO. Ők se biztos hogy azok voltak. Pedig de jó kis élő sci-fi lenne itt a földön.. :DDD
2022. máj. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még az is lehet hogy az oroszokhoz szivárogtak be, és amit 2 ország háborújának hiszünk, az valójában a Föld inváziója :)
2022. máj. 22. 15:48
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Yaaayyy, akkor mehetünk űrlényekre vadászni ha élni akarunk.. A sci-fik valósággá váltanak!! :D
2022. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan elképzelés, mint a Men in black c. filmben.

Ha a földönkívüliek pont úgy néznek ki mint mi, és köztünk is vannak, akkor elég jól titkolják... :,D

2022. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez a földönkívüliek vannak nincsenek, itt vannak, vagy nincsenek, jönnek vagy sem, egy sokkal nagyobb kép kicsiny része.
2022. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

Nem úgy értem mint a Men in black-be.Hanem hogy a földönkívüliek is ugyanaz a faj,mint mi.Nem kell semmiféle álca.Csak max. a viselkedésük, a társadalmi szokásaik mások.Ezért a földlakók számára olyan furák. Pont mint ahogy a társadalmunkba egy két emberre ráillik a fura jelző :)

2022. máj. 22. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Naná, pont mint az időlordok
2022. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Ez így is van, ezért is kell alulfólia sapkát viselni, mert akkor eszreveszed ha ufi jön szembe az uccán.
2022. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

3-as már megint kezditek ezt az invazios baromsagot. Komolyan egy értelmes létforma inkább nagy ívben elkerüli az olyan embereket mint ti. Max keves emberrel cimbiznenek.


Egyebkent nincsen semmi ha ugyanugy neznenek ki mint az emberek. Hogy valaszoljak is a kerdesre.

2022. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!