Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért pont az ijesztő szelleme...

Miért pont az ijesztő szellemektől, démonoktól félnek az emberek, ha (. )?

Figyelt kérdés

...a földönkívüli életre elvileg jóval több esély van?

Most gondoljunk a következő szituációra:

- éjjel van, 2 óra múlt

- te egyedül vagy otthon

- senkit sem vársz, hanem próbálsz aludni

- egy vihar tombolt néhány órája, így nincs sem áram, sem telefon

- egy idegen bolygóról jött űrhajó, amely éppen a Föld mellett haladt el, meghibásodott

- és a kertedbe zuhan

- az űrhajóból kiszáll két, a Figyelőhöz (The Rake) hasonlító űrlény

- akik nem azért néznek így ki, mert gonoszak, hanem a bolygójukon lezajlott evolúció így "alakította át" őket

- akik pont a te ajtódon kopogtatnak, hogy segítséget kérjenek

- hangsúlyozom: nincs áram, sem telefon. Egyedül vagy otthon.


Ez nem ijesztő?

Mert szerintem jóval nagy az esélye annak, hogy a földönkívüliek léteznek, eleve gondoljuk arra, hogy a galaxisunkban alsó hangon 200 MILLIÁRD csillag van!

És 1000 milliárd galaxis létezik a BELÁTHATÓ univerzumban...



2018. máj. 10. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Hàt ha így nézzük,a szellemek is màr " földön kivüliek" .legalàbbis màs dimenzió beliek.
2018. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
én ilyen szituációba akkor is össze fosnám magam ha egy nyugdíjjas kopogtatna, vagy bárki egyéb lehet az ismerős is..
2018. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nos kedves kerdezo en valaszolok neked.

Valljuk be mindketto eleg ijeszto, ha egy foldonkivuli leny jonne hozzam, nagyon megijjednek, nem csak azert mert szokatlan, es teljesen uj szamomra, attol mindig felnek az emberek. Nem tudnam mit erez es mit akar tolem es mit tenne velem, ez a masodik felelem oka.


Amugy meg demonokkal is sokat foglalkoztam, es hiaba mondjak azok a szkeptikusok, akik nem lattak meg oket, vannak. Es rosszabbak mint azt te gondolod.

2018. máj. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Utolsó kommentelo. Csak annyi h a logika szerint a földönkivüliekre nagyobb az esély mint a szellemekre.


Nem véletlen utaznak marsra lassan az emberek. Egykor élet lehetett rajta. Ne adj Isten ha csontokat vagy kívül kovuleteket találnak akkor mar biztos van elet mashol. Meg ha bakteriumokat is talalnak.

2018. máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen még több esély van arra, hogy egy baltás gyilkos kopogtat be hozzád a viharban, és még csak másik bolygóról vagy dimenzióból sem kell származnia, lehet, hogy az egyik szomszédodról derül ki, az nem ijesztő? :-)
2018. máj. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg -0% esély van, hogy ilyesmi bekövetkezik, mellesleg egy cseppet sem ijesztő, amit itt felvázoltál. Engem inkább felbosszantana az ilyesmi és agyon verném egy klopfolóval.
2018. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ meddig terjed az a "logika",ha csak a felső folyású média által megismert világkép szerint logikázik valaki,mert nincs indíttatása a mélyebb ismeretekre így gondolatokra sem,akkor akár a mars felszínén is lehetett egykor élet.Aki pedig már nem logikával dobálózik,az tudja,hogy a mars felszíne alatt lehet az az élet,ahogy a tengerek felszíne alatt is "lehet" élet...meg akár a szomszédos holdunkon is lehet élet,ahogy bárhol máshol csak mi vagyunk szándékosan elvágva tőle...

...és ha már idáig eljutottam,akkor az sem kizárható,hogy a halál után is lehet élet,mivel az anyagi test sűrű energia ami formálódik csak lassabban,de ha érzek és gondolkodom,ami kívül a testemen nem látszik csak a szem tükörben és az vagyok én,akkor az hol is van,hová kerül?....jahh,talán az lehet a szellem...másik dimenzió...a démonok pedig alacsonyabb tudatú így rezgésű szellemlények (az univerzum egyéb lényei által megtermelt érzelmi hulladék gyümölcsei,azért nem materiális)...kb..


Amitől engem talán kiverne a víz,ha a Rakes szörny megszólalna magyarul és a telefont kérné tőlem...

2018. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolso nagyon tetszett az a mondatod hogy szandekosan elvagva tole.


Lehetseges, en arrol beszeltem, hogy demonok vannak, idegenek is vannak.


De azt nem emlitettem hogy a ketto nem zarhatja ki egymast vagy hogy nem lehetne egy es ugyanaz

2018. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, ha a kertemben lezuhanna egy űrhajó és az utasai bekopognának segítségért, én tomboló vihar, meg áramszünet nélkül is ugyanúgy besz*rnék, mintha szellemet látnék.
2018. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 isten halála válasza:
mert a démonok köztünk járnak az ufok meg nem
2018. máj. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!