Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha UFÓ-t látnál vagy találkozn...

Ha UFÓ-t látnál vagy találkoznál idegenekkel, el mernéd mondani a családnak? A társadalom elé ki mernél állni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk csak látnál ufót vagy ha fontos üzenetet kapnál tőlük?
2022. máj. 24. 10:05
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Ufó-t látnék.

Rá kérdeznék, hogy láttam egy ilyet, mi lehetett??


Találkoznék egy idegen fajjal és üzenetet kapnék?? Nyílván a kért dolog alapján cselekednék. Ha személyes jellegű azt tartanám magamnak, ha nyílt, akkor bizony kiállnék ország, világ elé is, hiába nem szeretem a felhajtást.

Egy felsőbbrendű idegen faj kérné a segítségem valamiben. Alapból szeretek segíteni, ez meg azért különleges dolog lenne. Látnám benne a lehetőséget, hogy ténylegesen fejlődjön a társadalmunk akár egy technológiai cserével vagy bármivel.

Valamint páran lehet bolondnak tartanának, de úgy is lenne aki hinne nekem. Esetleg bizonyításként kérnék akár egy darab megmunkált valamit, akár egy fém darabot, azzal a szkeptikus tudós közösség is bizonyítást kapna, hogy nem hülyeséget beszélek, mert van nem evilági tárgy a birtokomban amire nincs más logikus magyarázat.

2022. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Kezdésként rögzíteném a kapott infót. Egyszerűen mondjuk kamerára venném.

FIGYELVE ARRA, hogy ne lógjon be az ujjam a kamera elé, ne legyen levéve a kamera tlejesítménye 144p-re stb. Szóval értékelhető kép és hanganyag legyen.

Valamint végig kommentálnám a dolgot.

Ha lehet, megkérném az idegent is, hogy szóljon hozzá a dologhoz, és adjon valami egyértelmű tárgyi bizonyítékot, amit megmutathatok.


Ha tényleg fontos az üzenetük, akkor ők is meg fognak tenni mindent, hogy hitelesíthető legyen az információ.

Ha nem tesznek meg mindent nem is fontos az üzenetük.

2022. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne értelme, vagyis lenne valami bizonyíték is.
2022. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem érdekelne se az ufó, se a társadalom. Gyakoriznék tovább.
2022. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben felkeresném a legközelebbi diliházat. Hátha beengednek.
2022. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ufókat láttak a birtokon.

Olyan volt, mint a volt férjem.

2022. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt leírnám hogy valóban láttam már de nem állnék ki vele mert még mindig hülyének nézik azt aki nem kamuzik.
2023. ápr. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!