Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most már szinte biztos, nem...

Most már szinte biztos, nem az ókori egyiptomiak építették a gízai piramisokat, hanem idegen kultúra! Itt dől meg végleg a szkeptikus társadalom?

Figyelt kérdés

Eddig is sok rejtély volt a piramisok építése körül.

Persze a szkeptikus/tudós társadalomnak mindig volt valami "válasza", még ha nagyon erőltetett volt is.

Először is a piramisok kora, már itt megoszlanak a vélemények.

Építés módszere, na itt már szinte egymásnak esnének az emberek.

Amikor megtalálták a királylistát, ami több 10 ezer éves történelemre vezette vissza az egyiptomi uralkodókat, na az volt az érvágás,mondhatni az utolsó csepp a tudósoknak.

És a kontrázás még csak ezután jött!


Elsőnek a hieroglifák elemzése közben ufo, repülő és tengeralattjáró képeire bukkantak.


[link]


Ezt szinte már meg sem tudták magyarázni, majd előálltak valamiféle írásnyelvi mesével.


De ez egész addig tartott, míg nemrég felbukkant egy igen fura hieroglifa!


[link]



Ezt már nem lehet magyarázni, itt dől meg az egész oktatási rendszer átverése!

Emiatt fogják újraírni a történelmet!


Laikusként te mivel magyarázod?


És majd figyeljétek, a tudósok mivel fogják, az még érdekesebb lesz!



#felnemlehetfognideigaz
2015. máj. 26. 17:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
61%
Felfoghatatlan.
2015. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
73%

wazze, az ufóknak is van IFA betonkeverős dömperjük.

Kár, hogy a piramisokban nincs beton...meg egy egyiptomi épületben sem. Lehet, hogy csak poénból keverhették. Vagy ez óriás fagyigép

2015. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
37%

Laikusként én azzal magyarázom, hogy fogalmad sincs erről az egészről, csak provokálsz.

Egyrészt a szkeptikus nem az aki mindent tagad. Mindent csak hülye tagad.

Másrészt: kísérletileg igazolt, hogy az agy próbálja értelmezni azt, amit lát. Pl. az, amit mixerkocsinak látunk a második képen, vagy az, vagy nem az.

Ma a tudományos világ azt mondja, hogy nem tudjuk, csak feltételezéseink vannak.

Ami biztosnak látszik az, hogy a rabszolgákkal nem volt keresztül vihető, mint korábban feltételezték.

Olyanokkal talán, akik szabadok voltak, sokat dolgoztak ugyan, de kaptak bőségesen enni, inni. Aki jól élt, megfizették, s lelkesen dolgozott a fáraóért.

2015. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
54%

Én meg saját szememmel láttam Karnakban az egyik oszlopba faragva egy "Kimentek a tankok, bejöttek a bankok" feliratú táblát a kezében tartó gyíkembert. Ez az egyetlen hieroglifa bizonyíték arra, hogy az óegyiptomiak magyarul beszéltek, hogy a devizahiteleket a magyarság tönkretétele érdekében találták ki, és hogy a gyíkemberek köztünk vannak!


Nem csoda, hogy a háttérhatalom mindent megtesz ezeknek a felfedezéseknek a titokban tartása érdekében...

2015. máj. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
55%
Azért az meglepő, hogy ilyen korszakos felfedezéssel csak magyar bulvároldalak foglalkoznak. A google a két képre nulla külföldi találatot ad. Döbbenet!
2015. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
54%

Hello.

Csak főkérdésed olvastam el.

Én egy 100%ban szkeptikus, tényekre és fizikai lehetetségre alapító ember vagyok aki logikával gondolkozik, nem segglyukkal.

Nagyon negatív álltalánosításod.

Eddig hittem mindenki tudja ürlények építették pket.

Hisz oly dolgokat tapasztalhatunk miket mai publikus emberi technológiával sem képes( közel se) megépíteni ember.

2015. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim válasza:
79%
Látnokként, asztrológusként, Tarot-kártya szakértőként, és szellemi vezetőként, azt tudom mondani, hogy amit leírtál, az igaz.
2015. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 Shai-Hulud ***** válasza:
47%

Tudod, kérdező, te olyan sikeresen járatod le itt az ufó-hívőket, hogy a hasonló kérdésekhez már nem is érdemes normális választ írni. Ahogy nézem, már mindenki röhög a hasonló kérdéseken.

Hajrá kérdező, én neked drukkolok! :-)

2015. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A.C.A.B ***** válasza:
41%
Megdől a szkeptikus társadalom? Nem valószínű. A ,,szkeptikusok" azok az emberek jelen esetben, akiknek kisebb gondja is nagyobb ennél a sok marhaságnál. Ahogy nekem is. Kifejezetten nevetséges, hogy valaki ezt elhiszi. Vegyük pl az első képet. Én nem tudok olvasni hieroglifákat, de máris van jobb magyarázatom a jobb felső sarokban levő dologra. Az egy kalász, mondjuk búzakalász. Az egyiptomiak mezőgazdasággal foglalkoztak. Miért ne lehetne az egy földre esett, megtépázott kalász, ami pl a rossz termésre utalhat? Falun élek, és pontosan tudom milyen egy szétvert búzakalász. Természetesen nem komolyan gondoltam, hogy ez búza. Én csak azt mutattam be, hogy feltevéseket bárki tehet. Most pedig a feltevésemnek sokkal több valóságalapja volt mint egy ufo-s feltevésnwk, még ha nem is jó, de elfogadhatóbb. A többi jelet is meg lehetne egyszerűenmagyarázni, de mondom, nem értek a hieroglifákhoz, ezért nem fogok okoskodni róluk. Az IFA-rol meg annyit, hogy mezopotámiában pont így ábrázolták a harci szekereket, amik vittek valamit. De akár azt is mondhatnám, hogy balra kettővel az IFA-tól az egy kurbli, nem? Vagy esetleg egy felburított artézikút? Bármit bele lehet ezekbe magyarázni. Aki nem ért hozzá, ne alkosson róla olyan véleményt amiből nem enged.
2015. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A.C.A.B ***** válasza:
14%
Előző vagyok, most jut eszembe, hogy látok egy császárpingvint is az IFA felett kettővel. Ezek szerint az ufok pingvint importáltak egyiptomba?
2015. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!