Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban,...

Akik nem hisznek az ufókban, azok mivel magyarázzák a hitetlenségüket?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 20:50
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
100%
Én elhiszem. A szomszéd néni meg angyalokat szokott látni. Azt is elhiszem. A nagynéném meg minden éjjel beszél Jézussal. Elhiszem azt is. Szemtanúk vallomásában csak nem fogok már kételkedni...
2022. máj. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
27%

11# és ez akármilyen vicces, tényleg ez az igazság.

Van aki úgy születik -1 a 100 000-ből - hogy emlékszik előző életére, elhisszük vagy sem?

Évente sok százan követnek el gyilkosságokat, öngyilkosságot, amikre hangok veszik rá őket a fejükben. Csak "bolondok" vagy tényleg vannak entitások, akik ezzel "szórakoznak"?

Néhány embert fizikailag (ez nagyon ritka) és néha a tudatot asztrálisan elrabolnak idegen entitások. Tisztán átélik, határozott emlékük van róla, vagy néha "emlékük hiánya".

Akik ezeket átélik, azok eskü alatt is vállalnák, hogy ez megtörtént, pedig ők is tudják hogy ez a többi ember számára hihetetlen és nevetséges lesz.

A világ sokkal nagyobb és bonyolultabb mint gondolnánk.

A világegyetem 96% láthatatlanul létezik -vesz körbe minket, amire ki rávágjuk hogy sötét anyag és energia, azt ennyi.

2022. máj. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
46%
Nem figyeltek a suliban matek órán.
2022. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
28%
Meg fizikán és biológián se.
2022. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
89%

Kezdjük ott, hogy definiáld azt, mi is az a hit amire rákérdezel.

Most ennek hiányában körbejárom a lehetséges variációkat, amik eszemb ejutnak.


1. Az UFO az azonosítatlan repülő tárgy.

Ebben nincs nagoyn mit hinni, ezek vannak és kész. Nem minden objektumról tudjuk, hogy mi az. De ez így önmagában még nem jelent semmit aozn kívül, hogy nem ismerünk mindent.

Nem állítom valamiről, hogy tudom mi az, ha valójában cska azt tudom, hogy nem tudom mi az:D


2. Földönkívüli lények létezése.

Hiszek bennük. Az univerzum óriási, és rengeteg hely van még a földihez hasonló élet is ki tud alakulni, de az sem kizárt, hogy egy tök másféle élet is kialakulhat valahol.

Nemrég a Vénuszról érkeztek olyan infók, hogy nem kizárt, hogy élőlény jelei mutatkoznak rajta. Persze ez önmagában még nem jelent semmit, mer tmás is okozhatja azokat a jeleket, de feltételezésért úg ynéz ki elég a sozmszédba menni:D És akkor a Földhöz 99%-ban hasonló exobolygókról még nem is beszéltünk.

Szóval biztos vagyok benne, hogy vna élet a Föld bolygón kívül is.


3. Civilizált, technológiával rendelkező földönkívüliek.

Őőőő nem tartom kizártnak a létezésüket, vagy azt, hogy korábban léteztek ilyenek.Az embernek kb 700 millió évébe tellett az állatból odáig lejutnia, hogy a Holdon trappoljon. Az univerzum meg 13.5 milliárd éve létezik.

Másrészről viszont kívülről csak 140 éve vagyunk láthatóak, és ugye nem tudjuk meddig leszünk még azok. Simán lehet, hogy már létrejöttek és elpusztultak civilizációk odakint százával.

Annyi biztos, hogy ezeknek a jeleit nem fogtuk. De a mi jeleinket is csak 140 fényévre tudják fogni, ami hangyafsznyi távolság az űrben.

Deee ennek elelnére hiszem, hogy simán lehetnek ilyen fajok is odakint.


Szóval mindhárom jelenségben hiszek, ennek ellenére itt az oldalon rendre UFO szkeptikusnak vagyok titulálva....

Kérdező, döntsd el te, hogy szerinted mi vagyok. De indokold is meg, ha lehet.

Meg definiáld mi az amire pontosan rákérdezel a kérdésedben.

2022. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 manly ***** válasza:
58%
Nem lehet bizonyítani, h nem létezik de a léte se bizonyított, tehát vagy van v nincs.
2022. máj. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Én is rettenetesen szkeptikus vagyok, illetve inkább józanul gondolkodó. Csak amikor szavahihető ismerősök mondanak furcsa történeteket akiket ovi óta ismerek, na az az igazán zavarbaejtő.
2022. máj. 26. 19:01
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem szavahihető ismerőseimtől, ha azt állítják, hogy nem tudják mit láttak. Mindnekivel előfordul.
2022. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
36%

#15 Kívülről nem csak azóta vagyunk "láthatóak" amióta a rádiózást feltaláltuk. Most küldtük fel a James Webb űrtávcsövet, ami már úgy alkalmas a földönkívüli élet kutatására, hogy az exobolygók légkörét elemzi, van-e benne olyan összetevő, amit csak élőlények hozhattak létre.

Tehát egy fejlett idegen civilizáció ilyen módon akár már évmilliókkal ezelőtt felfedezhette a Földet, és ha érdekli őket, akár ideküldhettek (robot)felderítőket, akik a mai napig itt vannak és tanulmányozzák a bolygó fejlődését. Röpködnek, vizsgálódnak, a kormányok akár tudhatnak is róla, csak nem jelentik be, nehogy pánikot keltsenek. Mert nagy felfordulással járna, ha kiderülne, egy fejlettebb civilizáció is itt van, figyelnek minket és a fejlettebb technológiájuk miatt semmit nem tehetünk ellenük...

2022. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
53%

"a kormányok akár tudhatnak is róla, csak nem jelentik be"

Ezt a hülyeséget mindig megpróbálja valaki elsütni.

Azon kívül, hogy ez lehetetlen - ráadásul régen az ilyen lényeket istenként fogadták volna, tehát mi a probléma?

2022. máj. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!