Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban,...

Akik nem hisznek az ufókban, azok mivel magyarázzák a hitetlenségüket?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 20:50
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést mert egy ismerősöm látott egy kb 30 méteres ezüst, lapos labdát lebegni ami aztán hirtelen elhúzott. Én ezt nem tudom hova tenni mivel szerintem is ha vannak, nehezen utazhattak ide millió fényévekről.
2022. máj. 28. 11:16
 22/49 anonim ***** válasza:
85%

Az egy dolog, ha nehezen utaztak ide.

DE ha már sikerült, akkor miért nem tudunk róluk?

Akár úgy, hogy találkozunk, akár úgy, hogy valamit csinálnak?

Miért csak röpködnek?

2022. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
21%

22# személy szerint azt gondolom hogy több kapcsolatfelvétel is volt az elmúlt pár tízezer évben.

Egy fejlett pozitív civilizáció megpróbálja úgy látni-elfogadni a meglátogatott fejletlenebb civilizációt, ahogy az van.

Semmiképpen nem az az első nekik, hogy berobbanak ide, sokkolnak minket, összezúzzák a vallások egy részét, összezúzzák a megválasztott jó-rossz rendszereket, és a saját képükre formálják a civilizációnkat.

Szerintem úgy "érnek" hozzánk, mint a hímes tojáshoz, bármely más mód hatalmas katasztrófákhoz, öngyilkosságokhoz, lázadásokhoz, forradalmakhoz, stb vezetne.

A gyakorlatban ez úgy történhet, hogy felderítik milyen jellegű a civiláció, a megosztottság, a hatalmi érdekszférába, országok, hadseregek, stb.

Ha találnak egy megfelelően nyitott, értelmes, elfogadó, jó embert egy nagyhatalom élén -aki ebben a pozíciójában jogosult százmilliónyi polgár helyett/nevében dönteni, felveszik vele a kapcsolatot valamilyen módon, és elmondják a kik ők, mi a céljuk, a segítség lehetőségeit, stb.

Mindig az adott világ vezetőinek kellene dönteni, hogy az adott társadalom ,az országok, az emberek alkalmasak-e már a teljes világképük, minden korábbi hitük, tudásuk teljes újra értékelésére.

2022. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jól hangzik, de akkor olyan erős fejlődést tudtak volna elindítani, aminek nyomát nem látjuk.

Másrészt az ember sok mindent el tud fogadni. Régen nyilvános lenne az egész.

A Csillagkapu elég jól bemutatja ezeket.

2022. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
45%

Tudunk róluk, mert a radarok befogják és az illetékesek látják, hogy olyan manőverekre képesek, ami földi járművek számára fizikai lehetetlenség. Csak kussolnak róla, mert tömeghisztériát eredményezne, ha beismernék.

Tanulmányozzák az itteni élővilágot, de nem avatkoznak be. Egy csomó helyen észrevétlenül elrejtőzhetnek, az óceánoktól az Antarktiszon át a Holdig.

Jimmy Kimmel amerikai talkshow-műsorvezető rákérdezett az UFO-kra Bushtól és Obamától is, amikor nála jártak és mindketten azt mondták, hogy erről nem beszélhetnek. Tehát nem azt hogy nincsenek, amiből azt a következtetést lehet levonni, hogy tudnak az UFO-król, de a titoktartás rájuk is vonatkozik.

(Youtube-on megtekinthetők a beszélgetések).

2022. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:

Azt gondolom amit 25# is ír, még a korábbi orosz elnök, Medvegyev is azt nyilatkozta egy interjúban, hogy Oroszországnak komoly mappájáva van róluk, a volt Canadiai védelmi miniszter egy interjúban szintén azt mondta, hogy több fajról is tudnak akik itt vannak.

De látjátok, egy csomó embernek ez tény, egy csomó embernek ez kitaláció.

Semmiben sem értünk egyet. Épp emberek ölnek embereket a szomszédban mert kell a tengerpart, Kína meg pont készül rávenni magát Szibéria egy részére és Taiwanra, kit érdekel hànyan halnak meg.....szóval egyelőre nem kértünk sem mi, sem ők a hivatalos kapcsolatfelvételből.

A kéretlen nyílt felfedés pedig a civilizációnk megerőszakolása lenne....vannak egyéb okból eseti kapcsolatfelvételek átlagemberekkel is, azonban ez nem számít, mert úgyse hinne nekik senki.

2022. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
43%

"mert tömeghisztériát eredményezne, ha beismernék."

Mondom: nézd meg a Csillagkaput.


"Tanulmányozzák az itteni élővilágot, de nem avatkoznak be. Egy csomó helyen észrevétlenül elrejtőzhetnek, az óceánoktól az Antarktiszon át a Holdig."

Akkor nem látnák őket röpködni sem. Amúgy a műholdak elől elég nehéz elrejtőzni. Mostanában elveszett maja városokat találnak meg a lombkorona alatt, radarral.


"Bushtól és Obamától is, amikor nála jártak és mindketten azt mondták, hogy erről nem beszélhetnek"

De nem azért, mert valamit tudnak, hanem azért, mert ez jó terelési téma.

Nézd: nem kell hülyének lenni. Persze lehetsz az, de én a helyedben nem törekednék erre.

2022. máj. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
47%
Fafejű vagy 27#, és semmi okod nincs burkoltan hülyézni 25#-t
2022. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Miért kéne burkoltan?

Észérveket mondtam, és egyszerűen félredobja, hogy ő nem hiszi.

Akkor ő hülye.

Ha te ugyanezt hiszed, akkor te is.

Persze tudom, hogy miért esik ez jól: mert így úgy néz ki, mintha valami fontos dolgot tudnál, és nem lennél teljesen jelentéktelen.

De ha ezt komolyan el is hiszed, az tényleg elmebetegség.

2022. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Műholdakról is láthatja őket a NASA meg a hadsereg, csak nem kötik az orrunkra...
2022. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!