Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik nem hisznek az ufókban,...

Akik nem hisznek az ufókban, azok mivel magyarázzák a hitetlenségüket?

Figyelt kérdés
2022. máj. 25. 20:50
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
84%
kanadai, k-val.
2022. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
23%
Fafejű vagy, tudod hogy nincs igazad, de tolod a hülyeséged.
2022. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Az UFO nem feltétlenül földönkívülit jelent. Azonosítatlan repülő tárgy, ami lehet titokban fejlesztett/tesztelt rakéta, drón, fegyver stb is. Főleg ezért van erre külön programjuk a katonai nagyhatalmaknak, és ezért nem kommentálják az említett elnökök.


Egyébként amcsik nemrég átnevezték UAO-nak a programot, undentified aerial object, mert a legtöbb észlelés légköri, természeti jelenség.

2022. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem hit kérdése, nem vallás ez. Amint lesz rá elfogadott tudományos àlláspont, tudomásul veszik az emberek. Ez olyan, mint pl felfedezik ma a gyapjas repülő lápipócot, ami mondjuk évmilliók óta létezik, és nekem szegezik, hogy miért nem hittem benne korábban. Nem kell nekem hinni benne, tud az létezni anélkül is. Majd ha a kutatók leírják, katalogizálják bármi, akkor ott van, oszt kész.


A legjobb, ha jön a repülő lápipóc, hogy vazz nem hittem hogy vannak emberek, amíg fel nem fedeztek.

2022. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem egyelőre nem kellenek ide.

Mondjuk idejönne egy űrhajó, kapnánk tőlük technológiàt, pl korlátlan ingyen energiát.

De sok ország abból él hogy kőolajat, gázt árul a világban. Hirtelen nem kellene senkinek már olyan mennyiségben, mindenki átálna áramra.

Oroszország, akinek kb ez adja a GDP-je jelentős részét, vagy az arab országok akik a világ királyaimak gondolják magukat, stb, hirtelen nagyon szegény, és dühös országok lennének.

Aztán a vallás....több világvallás léte is akár kérdésessé válhat, hiszen kaphatnánk egy "jobb", hitelesebb vallást.

Ennek azért sokan nem örülnének.

Szerintetek mi történne a világban? Vagy hogy történne ez?

2022. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
31%

Az előnyök, amelyeket hoznának, messze túlszárnyalnák ezeket a hátrányokat.

Csak okosan kellene használni.

2022. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem nyitottak a spiritualitás felé és nem látták el elég bölcsességgel őket.


Továbbá korlátolt személyiségek, nem használják az agyukat és általában alacsonyabb az átlagnál egy kicsit az IG/EQ szinjük ezeknek az embereknek

2022. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak. Korábban az izraeli űrkutatási hivatal volt vezetője is erről beszélt, hogy a kormányok tudnak róla, csak titkolják...

2022. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Volt kanadai miniszer beszéde youtubon. Érdemes megnézni.
2022. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!