Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hatalmas UFO-t látott az ISS....

Hatalmas UFO-t látott az ISS. A NASA-nak nincs magyarázata. Vajon igazi lehet?

Figyelt kérdés
Több angol nyelvű ufós oldalon vitatkoznak ma eről. Hazánba még nem jutott el az elképesztő felvétel. Vajon igaz lehet? https://www.youtube.com/watch?v=RKTFK3gwkS4

2022. máj. 29. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ha itt egy földönkívüli is válaszolna és észérveket írna, hidd el neki is ugyanezt mondanák, hogy : "Szkeptikus köpni nyelni nem tud."
2022. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
82%

"Szkeptikusok köpni nyelni nem tudnak."


Miért köpnének jól neveltek, maximum csak fogmosáskor, és slájm eltávolításkor vagy ha valami nagyon nem ízlik. Nyelni meg csak akkor kell, ha étkezik az ember, iszik, vagy nedvesíti a nyelőcsövét.


:D

2022. máj. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
27%
#13 köszönjük ezt a színvonalas hozzászólást
2022. máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
És akkor most mi lesz? Látták...és? Elment vagy mi? Se puszi se pá? :)
2022. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

youtube-on egy megbízható forrásból származó videóban egy szaki azt mondta hogy eléggé biztosan vannak földönkívüliek valahol az univerzumban, da hogy velünk összehasonlítható vagy fejlettebb civilizáció a közelünkben (tejút vagy szomszédos galaxisokban) nagyon valószínütlen 0-1 százalék között


az ufós videók egy részét könnyen meg lehet magyarázni, a másikat nem. De azoknál is legtöbbször a kép közepében van a folt/forma, és nem rángatózik, ezért inkább a kamera lencséjén kell keresni az okot.


Persze az sincs kizárva hogy a másik nagyhatalmak kísérleteznek valami nagyon gyors meghajtással, viszont valószínüleg bevetették volna már, és mindenkinek feltünö következnményekkel járt volna, ha olyan sikeres lenne az a technológia.

2022. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom...

Ez nekem inkább olyan rejakcijó videjóra hasonlított, mint sem tudományosan felépített konkrét tényeken alapuló dokumentumfilmre.

Pedig az elején már kezdtem megörülni, hogy na végre valami lesz is, de aztán a végén csalódtam, mert a lényeg el sem hangzott, fel sem villant. Olyan hiányérzetem volt a vidi végén... :,S

2022. máj. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
73%

Azért bennem felmerült pár kérdés.

Mondjuk hogy ez a felvétel miért is elképesztő? Attól, hogy van benne pár optikai hiba.

Igen, ez szokott lenni a hatalmas nagy "felfedezés", meg "elképesztő, szenzációs videó", hogy van valami optikai hiba, pixelhiba, vagy egyéb banális baromság, amit össze-vissza effektelve sikerül olyanra alakítani, ami talán hasonlíthat arra, amilyen egy "ufó" akkor, ha tajrészegen nézzük egy lehányt ablakon keresztül.

Érdemes egyébként a videót végignézni, jót lehet röhögni rajta. Igazából ezeknek a kattintásvadász "ufó-hívőknek" a videói mind arról szólnak, hogy van valami teljesen közönséges dolog, pl. egy koszpaca a lencsén, egy hibásan sikerült fénykép, vagy egy megcsillanó harmatcsepp az objektív előtt, és abba erőltetetten próbálják belemagyarázni, hogy az egészen biztosan egy élien űrhajó. Komolytalan az egész. Ennél már csak a "szellemészlelők" "bizonyítékai" szoktak rosszabbak lenni.


Ettől függetlenül 99%-ra biztos vagyok benne, hogy létezik élet máshol is. Az univerzum óriási, emberi ésszel szinte felfoghatatlan. Nagyon naiv dolog lenne azt hinni, hogy sehol máshol semmiféle élet nem alakult ki.

Viszont korántsem biztos, hogy az az élet elérte azt a szintet, hogy fejlett gondolkodású lények alkossák. (Egyáltalán: mitől tekintünk valamit fejlettnek? Mikortól számít egy létforma értelmesnek? Erre nincs, és nem is lehet általános definíció.) Még valószínűtlenebb, hogy olyan közelségben éljenek, ahonnan képesek eljutni a Föld közelébe.

2022. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
19%

Koszos a kamera? Ha a kamera koszos, miért nem mozog a képpel együtt?


Szkeptikus érvelés lvl végtelen.

2022. máj. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%
Mint egy jellemző példát említette. Az így megvan. Fogtad?
2022. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
27%
De ha koszos a lencse, akkor látszik hogy mozog a kamerával. Felfogtad szkeptikuska?
2022. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!