Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek valaha lesz olyan...

Szerintetek valaha lesz olyan hogy az emberiség hivatalosan nyílt kapcsolatfelvételt tesz földönkivüliekkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem ilyen 51-es körzet féle titkos egyezségek hanem nyíltan megjelennének emberek előtt hogy igen márpedig létezünk.

2022. jún. 14. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Oh igen ebben igazad van 10-es. Pl. A Nemzetközi Űrállomás már előbb észre venné. És ugye a csillagászati központok is a Hubble távcsővel. Szóval már előbb tudnának róla, hacsaknem tudják álcázni magukat. Illetve mivel nem ismerjük őket bőven tudnának meglepetést okozni szerintem az embernek. Logikusnak tartjuk, hogy jóval fejlettebbek az emberiségnél. De soha nem tudható. Ismeretlenről csak következtetni tud az ember.


Na és ha nem a Mars irányából jönnének? Vagy képesek féreglyukat nyitni? Vagy csak gondolniuk kell és már itt is vannak? Honnan tudjuk milyenek ha nem is ismerjük őket.


Igen egyébként egyetértek veled, hogy idetelefonálnának, hogy nem kell jönniük a vadászgépeknek, mert nem bántunk. Békével jöttünk.

2022. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó, ha nem a Mars felöl jönnek, az mindegy, a távolságra gondoltam, igazából mindegy melyik irányból jönnek.


És ha ide tudnak jönni, akkor biztos, hogy fejlettebbek nálunk... technológiailag. Ez persze nem zárja ki, hogy egy hangya-szerű társadalmuk legyen.


De a jelenlegi fizikáról alkotott tudásunk alapján csakúgy nem féreglyukazgatnak. Az csupán egy elmélet abból kiindulva, hogy a tér az idővel együtt hajlítható. De igazán az időt még definiálni sem sikerült, nemhogy megragadni, pláne nem hajlítani.


Szerintem ha csakúgy megjelennének személyesen, annak kb egyetlen oka lenne: Bajban vannak és segítségre szorulnak.

Teszem azt a saját bolygójuk elpusztult. Persze kérdezhetnénk, hogy és akkor miért nem egy másik lakható, de nem lakott bolygóra mennek? Hát mondjuk mert nem volt idejük keresgélni, a FÖldről meg ugye egyértelmű, hogy lakható, hisz lakott is.

Hiszen ha kolonizálnánk pl a Marsot, de a Föld elveszne, akkor a Mars is hamar elpusztulna, mert terraformálás híjján utánpótlás nélkül nem lakható hosszú távon. Tehát szükségünk lenne egy olyan bolygóra, ami támogat az újra talpraállásban.


Ha csak a kapcsolatfelvétel a cél, szondát küldeni praktikusabb.

Ha invázió a cél, robothadsereget küldeni praktikusabb.

Ezért gondolom, hogy csak akkor jönnének azonnal személyesen, ha alapos okuk van rá.

2022. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés felvetés volt, és nem a jelenlegi fizika tudásunkra alapoztam a féreglyuk kérdést. De mi van ha nem is kell nekik nagyon semmit tenni ahhoz hogy idejöjjenek, lehet még űrhajóra sincs szükségük. Honnan tudjuk, hogy technológiában fejlettek? Na és mi van akkor ha ők maguk nagyon fejlettek és csak gondolják és már itt is vannak? Ezek tudom hülye kérdések. És nem tudományos felvetések. Mert ahogy írtad a féreglyuk sem lehetséges a mi tudásunk alapján, akkor ez meg még úgyse.

Csak hát vicces lenne hogy mindenki várja az űrhajókat, ők meg csak gondoltak egyet és átugrottak a Földre beköszönni, hogy vagyunk. :D



Ha csak úgy megjelennek van másik opció is, pl. hogy a mi bolygónkat megóvják és az embereket önmaguktól?

2022. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
* beköszönni, hogy megkérdezzék, hogy vagyunk.
2022. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A világegyetem szerkezetében látjuk mennyi az ismeretlen még, szerintem simán lehetséges hogy egy köztes dimenzióban utaznak, lerövidítve a távolságot, vagy egy Einstein-Rosen hídon, egy féreglyukon.

Sok ezer UFO megfigyelés nem azonosítható egyetlen ismert földi technológiával.

Tegyük fel itt vannak már egy ideje, de nem oszthatnak még meg velünk technológiát, mert lehet 4000 éve nem volt olyan év, hogy valaki ne háborúzzon valakivel.

Ha most átadnának nekünk korlátlan energia technológiákat, azok holnap már harci autonóm robotokat hajtanának meg, és elképesztően ötletesen pár hét alatt elpusztítanánk magunkat.

A legtöbb amit tehetnek hogy figyelnek, és reménykednek.

2022. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ez nem az 'emberiségtől', hanem az idegenektől függ.

Ha meglátják/észlelik, milyen szemétdombot sikeredett az emberiségnek a Föld köré rittyenteni, alacsonyrendűnek tartanák az emberiséget, ezért minden erőfeszítésünk ellenére ŐK NEM akarnák a kapcsolatot.

2022. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Úgy tudom ezt elképzelni mint mikor Kolumbusz felfedezte amerikát. 1492-ig el se tudtuk képzelni hogy élnek rajtunk kívül másik kontinensen. 😂 Jó mi?

Szóval, ha ilyen magunkfajta buta emberek élnek más bolygókon is akkor felfedezhetjük egymást, egyéb esetben nem hiszem hogy egy nálunk eltérőbb szóbakerülne.

2022. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!