Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit láthattam? Lehetséges...

Mit láthattam? Lehetséges hogy UFO volt?

Figyelt kérdés
Megébredtem, mert ki kellett mennem a mellékhelyiségbe. Kinéztem az ablakon közben, csak úgy semmi ok nélkül a csillagokat, mikor pislákoló fényeket vettem észre. Nyugaton volt, valami repülő-szerű dolog, egy darab piros pötty világított egyszer, utána két darab fehér pötty világított kétszer, ebben a sorrendben perceken át. Végigkövettem az útját, egészen keletre ment, tehát tett egy teljes kört a légtérben, méghozzá egész gyorsan (ezt az utat 2-3 perc alatt tette meg, vagyis annyira nem lehetett messze tőlem). Szerintetek lehetséges hogy ez UFO volt? Vagy lehetett sima repülő? Mert szerintem az nem így világít (1x piros és 2x 2fehér pötty) és nem megy ilyen gyorsan, valamint nem ilyen közel a földhöz. Mit gondoltok erről?

2022. jún. 24. 02:52
 1/7 A kérdező kommentje:

*egy teljes kört = egy teljes FÉLkört

Elnézést, ha van még hiba, tényleg most ébredtem csak meg, a kulcsszavak egyikét is azért sikerült elírni.

2022. jún. 24. 02:54
 2/7 anonim válasza:
83%
Egy drónt láttál.
2022. jún. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudod hogy mi volt az, értelemszerűen UFO volt, igen. Konkrétan ezt jelenti az UFO szó.
2022. jún. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Számodra ufo volt, más számára meg ifo.

Egy repülőgép pont így világít.

Így néznek ki a navigációs fények:

[link]

Ezek mellett van villogó is a szárnak törővégén.

Az, hogy kelet felé, meg nyugat felé értelmezhetetlen, mert nem tudjuk honnan merre néztél, észak, vagy dél felé? Mekora légtér? A Kékestetőn laksz, hogy az egész légteret belátod, vagy mekkora részt látsz a wc ablakából?

Drón is lehetett, de azokon - érthetetlen módon - teljesen máshogy vannak a fények. Az enyémen az első karokon elöl van két piros lámpa...

2022. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
UFO
2022. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Drón
2022. jún. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Minden bizonnyal repülő volt.

Minden este ilyeneket látok az ablakból az ágyban fekve.

1 piros és 2 fehér fény villog folyamatosan, ameddig el nem távolodik.

(Gondolom pont ebben a vonalban van a légi folyosó, ezért van szerencsém kvázi menetrendszerűen látni.)

2022. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!