Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges-e, hogy a Hold-on...

Lehetséges-e, hogy a Hold-on egy idegen támaszpont van és onnan kontrollálják a Föld-bolygót?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a Hold-on egy Birodalmi támaszpont lehet, ahonnan a Föld-bolygót (=a gyarmatukat) irányítják.

Érdekes, hogy már egyik nemzet sem igazán igyekszik a Hold-ra.

Ti mit gondoltok erről?

Nagyon sok ősi mitológiában is vannak (lehetnek) erre utaló jelek.



2012. aug. 28. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem lehetséges!Szerintem!
2012. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 x) ***** válasza:
39%
Miért pont ők irányítanak minket? És miért a Holdról? Az ősi mitológiák pedig megpróbálják megmagyarázni amit nem értenek. Nem tudták miért van ott a Hold, hát kitaláltak valamit. Szóval ez úgy ahogy van hülyeség.
2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%

Van egy video a youtube, pont erröl. Állitolag vannak ilyen üvegház kinézetü épületek, amiket nem mi emberek épitettünk.Pontosan arra gondolnak más idegen civilizácio bázisa lehet.

Ha megtalálom a videot akkor elküldöm sajnos nem tároltam le.

2012. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%

Akkor jól elbújtak, mert (nem Te idődben vélhetően) többször emberes holdjárókon elég nagy területet bejártak amikor ott jártak, ezt követően földi irányítású holdjárók sokáig ott tevékenykedtek folyamatosan kamerázva, hiszen annak alapján irányították őket, aztán nem láttak semmit, ami erre utal.

Tudom, hogy számodra nem jelent semmit, még csak el se gondolkozz rajta.

Azért nem igyekszik senki többek között a Holdra, mert ha észrevetted, akkor az erőforrásokat ( a PÉNZT, mert abból sok kell ide) jó ideje a Mars kutatására fordítják, már vagy a negyedik eszköz, marsjáró száll le oda és tevékenykedik, tervezik az emberes utazást is.

Lehet ez sem jelent Neked magyarázatot, Te keresd tovább is az érveket Holddal és a támaszponttal kapcsolatos gondolatodhoz...

Sok sikert hozzá!

2012. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
2012. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

Hát én az agyam eldobom, hogy most megint feltűnnek ezek a témák.


1. Kína igyekszik a Holdra.

2. Oroszország igyekszik a Holdra.

3. Mégis, hogy-hogy nem vettük észre eddig az idegen támaszpontot? Tudom persze, a sötét oldalon van. De a sötét oldalról is vannak fotók és videók is...

4. Nem, az egész kitaláció.

2012. aug. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Nem, én kontrollálom.
2012. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Hold az azt jelenti: holt?


A Hold egy vámpírisztikus halott lehet (jelenleg), aki/ami a földi életet szívja, azzal táplálkozik?


Gurdijeff mondott pl. ilyet:

kb. a Föld-bolygó felszínén lévő élet a Hold tápláléka.


Az upanisádok tanításai szerint is a Holdba viszik fel (?) az elhaltakat és onnan inkarnáltatják újra és újra vissza a Földre őket,

ahol pasu-kként (pasu = állat, háziállat) tartják őket az istenek.


A yogi az a Nap-ba megy, mert ő a Nap-ból való; ő ide nem jön vissza, csak ha akar.


Egyébként köszönöm a válaszokat, mindegyiket elfogadom.

2012. aug. 29. 00:18
 9/28 A kérdező kommentje:

A(z érzékenyebb) nők szenvedése is pontosan arányos a Hold teltségével. (menstruációs fájdalmak stb.)


Úgy látszik, a Hold teltségével arányos mértékben képes hatni az emberi szervezetekre.

2012. aug. 29. 00:21
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

A Hold nem jelent semmiféle ilyesmit... Nem minden nyelven hívják holdnak a holdakat...

Az, hogy a Hold hogyan hat az emberekre, megmagyarázható normális módon is, nem csak azzal, hogy birodalmi támaszpont.

Én elég gyakran nézem igen-igen drága teleszkóppal, még egy űrtaxit se láttam rajta :/ Pedig úgy várom.

2012. aug. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!