Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan itt aki tényleg...

Van olyan itt aki tényleg személyesen is találkozott földönkívülivel?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 23:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%

Ismerek egy ilyen embert, akinek volt találkozása idegenlényekkel.

Sokat nem akarok erről írni, több ilyen emberrel is beszélt utána, akik ilyen esetekkel foglalkoznak.

Amikor elvitték,utána hónapokig fura geometria alakzatok jelentek meg a bőrén, mintha valami beleégette volna, de felszíni hámsérülése sem volt.

Oka is megvolt amiért elvitték,de az már nem tartozik a válaszhoz.

2022. júl. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
2-es vagyok:Na jó,most épp nem figyelnek,így elmondhatom,hogy engem teherbe ejtettek (férfi létemre).De ssss!Erről senki más nem tudhat,rajtad és rajtam kívül,mert még téged is teherbe ejthetnek,vagy bárki mást,aki tudomást szerez a dologról.
2022. júl. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kroms ***** válasza:
Nem lehetséges, mivel a Föld légköre folyamatos nyomás alatt van, tehát zárt rendszer.
2022. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%
Gondolj csak bele, szinte lehetetlen hogy épp ebben az időben legyen bármilyen más Földön kívüli létforma. A mi (emberek)jelenlétünk a világegyetem idejében annyira elhanyagolható idő, hogy kb nulla az esélye annak, hogy épp, ebben a parányi időben mások is éljenek.
2022. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Senior Séf ***** válasza:
75%
Nekem kiskoromba azt mondták, hogy ha földönkívülivel találkozom (kicsi, zöld emberke dülledt szemekkel) illedelmesen mutatkozzak be és mondjam el, hogy a Föld nevű bolygón élek. Sokat jártam akkoriban az erdőt, itt történt a találkozás is, egy sűrű csalitosban. Mondtam a kicsi zöld, dülledt szemű emberkének, hogy ki vagyok, mire ő felvilágosított, hogy ő meg az erdész, és éppen szarik.
2022. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15.:XD Ez jó volt! XD
2022. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
41%
Még soha, viszont rengeteg marsonkívülivel találkozom naponta.
2022. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
8%

Én meg néha magánkívüliekkel találkozom.

Az ér?

2022. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!