Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufók. Ez komoly?

Ufók. Ez komoly?

Figyelt kérdés

[link]


Nézd meg jóbarát, de ne a nyilat az eget figyeld.


Tudom hullócsillag, 18mp nél ami irányt vált, azt milyen hullócsillagnak hívják?


Időkép



2022. aug. 18. 16:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól látható, hogy a reptiod flotta legyőzött, de még megmaradt csatahajói menekülnek a galaktikus föderáció cirkálói elől!
2022. aug. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Grimfox ***** válasza:
100%
Ahogy elnézem, a felvétel alaposan fel van gyorsítva. A kocsik sebességéből, és az égkép elfordulásából ítélve. Azaz az áthúzó fények egyike sem hullócsillag. Azok valós időben lennének nagyjából ilyen gyorsak. Ezek inkább repülőgépek, amik alacsony repüléskor az orrba szerelt fényszórót használják. Még akkor is nagyon gyorsak voltak a földi járművek, amikor 0.25-ös sebességgel játszottam le a videót. Ez ránézésre normál légiforgalom, egy kis váratlan aurora borealis jelenséggel.
2022. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
10# szóval 36mp nél balra egyharmadon leérkező, majd 90 fokos fordulattal balra elhaladó az meteor? Mesélj még!
2022. aug. 18. 17:32
 14/29 Kólauborkával ***** válasza:
100%

12# Jogos, erre nem is gondoltam, de ez még az én tippemnél is valószínübb.

Bár a reptoid flotta erös versenyben van az érveddel.

2022. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Grimfox a 13 válaszomra akkor mondj valamit. Melyik gép jön egyenesen lefelé, majd repül el balra hirtelen?
2022. aug. 18. 17:34
 16/29 A kérdező kommentje:
A jelzőfények egyébként villognak, közel se ilyen fényerővel, és fehér mellett pirosak, mivel az terjed a legtávolabb
2022. aug. 18. 17:40
 17/29 A kérdező kommentje:
A fényszórót ha merőlegesen halad el, baromira nem látod így, max a légköri viszonyok szerint látod hogy előre világít, de nem oldalra kilncven fokban ember!
2022. aug. 18. 17:49
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezek repülők.... 🤦‍♂️🙄

Timelapse felvétel...

Tudod, hogy ez mit jelent? Keress rá

De higyj, amit akarsz. Ha szerinted ufók vótak, akkor legyen igazad. Csak hogy örüjjé....

Édes faxom..... 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

2022. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18 visegrád közelében hol van reptér bocs?


Doba a somló lábánál van, itt pedig abszolút semmit, 80km pápa ahol van egy kis katonai reptér. Voltam ott gyerekként sokat, az életbe nem láttunk el éjjel se pápáig, pedig akkor nagyon aktív volt a pápai reptér.

Te jártál már ott?

2022. aug. 18. 18:02
 20/29 anonim ***** válasza:

Prédikálószék közelében jelenleg 2 repülő

Doba közelében jelenleg 1 repülő


Forrás: [link]


De én vagyok a szkeptikus, ugye természetesen.....

2022. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!