Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Létezik itt olyan ember aki...

Létezik itt olyan ember aki komoly szándékkal szeretne kontaktusba lépni barátságos intelligens földönkívüliekkel?

Figyelt kérdés
Ha igen, eddig hogy halad a projekt?

2016. márc. 6. 14:48
1 2
 1/13 death42 ***** válasza:
37%
Nagyon jó halad a dolog. Már levajazatam pár csókával egy közös találkát. Jövő héten koccanunk.
2016. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

én már iszogattam is velük, de amikor véletlenül citromos sört adtam nekik, akkor megsértődtek, következő nap csak egy cetlit találtam azzal a szöveggel hogy ha mégegyszer zaklatom őket, akkor megtámadják a földet

pff, nagyon érzelgősek

2016. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

#2 vagyok

viccet félretéve szerintem ninvs olyan ember aki ne szeretne barátkozni földönkívüliekkel

ha pedig eltudnak jönni a földig, akkor elég nagy sz@rban lennénk ha megharagudnának ránk, a tecnikai fölényük ellen semmi esélyünk nem lenne


az is lehet, hogy van egy inteligens, földönkívüli létforma, akik a fegyverek és háború helyett, másra használta fel az erőforrásait.

2016. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Missi_Key ***** válasza:
komoly szándékkal --> star wars szintű csillagközi "birodalom"...elég komoly szándék? :DD
2016. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2#


hát, ezekből a válaszokból ítélve nem igen jött le semelyikőtökről, hogy komolyan gondoljátok..


oké, hogy az ember nem tud mire gondolni, hogy hogyan lehetne, és ekkor jön az, hogy akkor csináljunk belőle viccet


És rengeteg olyan ember van aki nem akar találkozni velük, vagy aki akar is, nem gondolja komolyan

2016. márc. 7. 01:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem határozod meg, hogy mi a "komoly szándék".

Sok ember szeretne kontaktusba lépni barátságos idegenekkel, komolyan azért, hogy neki -és csak neki!- busás előnye származzon.

Ha tényleg intelligensek a földönkívüliek, miért is akarnák ezt a kapcsolatot? Te sem a nálad kisebb intelligenciájúak társaságát keresed.

2016. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, ez a lényeg, ezért kell feltalálni magunkat és rájönni, mit tudnánk adni azért az kapcsolatfelvétel élményéért..


kizártnak tartom, hogy ne lenne valami

2016. márc. 7. 16:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Több millió fényévet tesznek meg illetve (számukra) elképzelhetetlenül fejlett technológiával hidalják át ezeket a hatalmas távolságokat csak azért, hogy haverkodjanak velünk? Ha már annyi eszük van, akkor ezt az alsóbbrendű, ön- és közveszélyes fajt inkább magára hagyják, sőt, akár kiirtják a bolygón található nyersanyagokért, semmint barátkoznának.
2016. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

én egy olyan kapcsolatot el tudok képzelni, mint ahogyan egy állatszerető ember örökbefogad egy kutyát az őrzőből és onnantól fogva, hogy a kutyának az ember tett egy jó benyomást attól kezdve, szeretni fogja és barátként tekint rá, persze nem olyan szoros barátként mint ahogyan a saját fajából származó egyeddel lehetne baráti kapcsolatban...


persze ehhez az kell, hogy a kutya is egy olyan benyomást tegyen az emberre ami szimpatikussá teszi magát rá..és egy csomó olyan dolog amire nincsen hatása, pl az ember lelkiállapota,hangulata..mondhatni szerencse

2016. márc. 8. 22:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de én már komoly szándékkal kapcsolatba léptem egy barátságos inteligenst földi nővel. :D

Üdv: Egy földönkívüli

2016. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!