Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire rombolja vajon a...

Mennyire rombolja vajon a szkeptikusok egóját az, hogy egyre jobb felvételek készülnek az ufókról szinte naponta?

Figyelt kérdés
[link]
2022. aug. 19. 11:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Én 20 év alatt jó minőségű felvételt még nem láttam.
2022. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

Az UFO (angol betűszó: Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”, a köznyelvben egyszerűen ufó) olyan repülő objektum, melyet nem azonosítottak.


Pistike felküldi az égboltra E88-as drónját, a kérdező ránéz és nem tudja beazonosítani, ahogy az emberek 99,9999%-a szintén nem tudja, ezért lefényképezi az ufót!

2022. aug. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

20-21 éve az esti buszon arra ébredtem, hogy őrjöngenek az emberek itt a világvége, háború van, támadás alatt állunk, az ufók lézersugárral lövik a földet. Erre egy szimpla fénysugaras programozása volt egy újonnan megnyíló gokardpályának.

Mikor felhívtam a többi utas figyelmét figyeljenek rá, hogy a fénysugár a földről indul ki és nem a föld felé megy, sokan megnyugodtak, hogy nem fognak meghalni, mert a magyar hadsereg lézerrel kilövi az ufókat. Annak ellenére, hogy mérges voltam mivel felébresztettek, egész úton nem tudtam megállni a folyamatos röhögést.

2022. aug. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi a fóka a "promózása" átjavította "programozása"-ra!
2022. aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Én csak azt szeretném megjegyezni, hogy szinte minden jelenségről egy felvétel van, nekem ne mondja senki, hogy csaj egy ember látta vagy ha többen is látták, csak egy embernek jutott eszébe elővenni a telefonját!
2022. szept. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!