Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Földönkívülire hasonlító,...

Földönkívülire hasonlító, mumifikálódott testet boncoltak. Ezek is idegenek voltak?

Figyelt kérdés
Ebbe a boncolásba nagyon földönkívüliekre vajazó lényt boncoltak. Mivel nagyon sok esetben kiderült, hogy valóban földönkívüli eredetűek ezek a kisemberek nagy fejjel, így itt is kiderülhet. Szerinted az volt? [link]

2022. okt. 28. 19:02
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
akár lehet is
7 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem földönkívüli, de én nem tudok szavazni, mert nem is adtál meg ilyen szavazási lehetőséget. :D
2022. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

A cikkben szereplő holttest Starhemberg grófjának elsőszülött fia volt. Egy bőrminta szénizotópos kormeghatározása szerint 1550 és 1635 között temették el. Az alakja engem határozottan az ember anatómiájára emlékeztet.

Soha nem értettem, hogy a sci-fi irodalomban/filmekben a földönkívüliek miért ember formájúak: fölül egy fej, test, két mellső és két alsó végtag, a fejen két szem, orr, szájnyílás, a kezeken, lábakon ujjak. Gondolom a műfaj kezdetén még nem eresztették el a fantáziájukat az alkotók.

Egy élőlény teste az élőhely sajátságaihoz igazodva alakul ki olyanra, amilyen. Ha tényleg így nézne ki egy földönkívüli, az azt jelentené, hogy az életkörülményei majdnem teljesen olyanok, mint a földi környezet. Éppenséggel még akár lehet olyan is, de azért mi annak az esélye, hogy ennyire hasonló a végtelen űrből jött idegen fajta?

2022. okt. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

"Éppenséggel még akár lehet olyan is, de azért mi annak az esélye, hogy ennyire hasonló a végtelen űrből jött idegen fajta?"


A válasz egyszerű: Az emberi alakot az evolúció és a nagyjából megegyező fizikai törvények hozták létre.


Nagyon sok olyan apró mozzanat történik az evolúciós egyedfejlődés során, amibe az ember bele sem gondol.

2022. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Nemleges válasz miért nincs?


A "talán" és a "lehet is" redundáns.

2022. okt. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Igen, idegenek voltak, sőt, ma is azok.

Nekem nincsenek - és kétlem, hogy neked legyenek - múmia ismerőseim.

2022. okt. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Egy gróf első szülött fia volt. Feltételezik hogy Reichardt Wilhelm a kisfiú neve.
2022. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus Semorgozita tetem.
2022. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki tudja mi volt pontosan, nem tudni! Sötétségbe tartják az embereket direkt!
2023. szept. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Köszönjük.

Valami érdemit is hozzá tudnál fűzni a témához?

2023. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!