Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek őszintén mennyire...

Szerintetek őszintén mennyire igaz hogy Pataky Attilát el rabolták az ufók és utána vissza hozták?

Figyelt kérdés
2022. nov. 27. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Bárcsak vissza se hozták volna.
2022. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Semnnyire. Csak egy kiöregedett zenész fennmaradási kísérlete a média tajtékain.
2022. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez így igaz ahogy mondja. Én láttam Patak Attilát egy koncerten és hiszek neki, EDDA!!👍💖
2022. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nemere Istvánnak van egy novellája /illetve több is/ olyan idegenekről akik számára teljesen idegen a zene-és ez a fajta földi kommunikációs forma nagy hatással van rájuk...Talán ők látogattak el egyszer hozzánk,láttak egy Edda koncertet-utána kölcsön vették Attilát hogy klónozzák,legyen egy saját példányuk.Persze itt felmerül a kérdés:az eredeti tért vissza,vagy a klón...
2022. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
P.Attila annak idején tanárképző főiskolán szerzett testnevelés-földrajz szakos általános iskolai tanári oklevelet. Tehát minden úgy van ahogy mondja. Ének-zene szakkört is végzett, csak itthon nem becsülik meg az ilyen magas szintű tudást. Pedig sok ilyen képzett értelmiségire lenne szükségünk, hogy utolérjük a fejlett nyugatot mert valakit már előbb-utóbb utol kell érjünk.
2022. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha én UFO lennék, akkor én is visszahozom. Mondjuk én el se vinném.
2022. nov. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Én még esküvőn is a Pataky zenére táncoltam. EDDA!! (Igaz később tudtam meg hogy az volt, mert nem gondoltam volna)

Azért jobb hogy visszahozták, mert néha még tud jó zenét csinálni, meg amúgyis végülis nem árt senkinek a hitével.

2022. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
88%
Valószínűleg nem.
2022. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igazat mond. Hogy valóban megtörtént e jó kérdés.
2022. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Ezer százalék. Én láttam azt is, mikor elkapták, meg azt is, amikor visszahozták.
2022. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!