Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufót láttak Szlovákiában!...

Ufót láttak Szlovákiában! Most, hogy ez a dolog bizonyítást nyert, a szkeotikzsok bocsánatot kérnek az ufológusoktól?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 28. 22:29
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Szkeptikusok*
2022. dec. 28. 22:29
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen kamu oldalak írói, és Te magad is kérdező utána nézhetnél mit jelent az UFO rövidítés.



Az UFO (angol betűszó: Unidentified Flying Object, magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”, a köznyelvben egyszerűen ufó) olyan repülő objektum, melyet nem azonosítottak.


Tehát azonosítatlan. Vagyis akármi lehet. De biztos, hogy nem földönkívüli.

2022. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2 - Akkor most bocsánatot kérsz az ufológusoktól?
2022. dec. 28. 22:45
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Én NEM kérek bocsánatot a doktorandust végzett szakértő UFOlógusoktól :DDD
2022. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Bocsánotot kérek az utológusoktól.
2022. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Szkeptikus tudós vagyok, és szeretnék bocsánatot kérni az ufo tudósoktól.
2022. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Már a kérdéstől is agyrákot kaptam.


Szóval valami habókos a Felvidéken már megint látni vélt valamit, és akkor ez mindent megdöntő bizonyíték... mire is? Arra, hogy vannak azonosítatlan repülő tárgyak? Vagy mindjárt el kell ismerni az összes mesét a roswelli katasztrófától a Philadelphia-kísérleten át a titkos náci holdbázisokig?


Ufológus? Melyik egyetemen oktatják ezt a szakot? Vagy ez csak pár ostoba prolit jelent, akik szabadon kombinálgatják a félműveltségükben innen-onnan felcsipegetett információmorzsákat?

2022. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
80%
Én nem vagyok szkeptikus, bár annyira nem is érdekel az ufó téma. Azt viszont felháborítónak tartom, ahogy konzekvensen hónapok óta próbálod lejáratni a témát a szánalmasan egysíkú debil kérdéseid kiírásával. Nem unod még? Belinkelsz egy debil cikket valami debil oldalról majd jön a debil "most már bocsánatot kérnek a szkeptikusok az ufológusoktól" kérdésed. Und már meg és húzz el innen, ha már az ufók nem bírnak téged elvinni!
2022. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
Én már be is csomagoltam a fejem alUFÓliába.
2022. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

"Most, hogy ez a dolog bizonyítást nyert"

Még egy egypálcás plüssegeret se nyert a céllövöldében az elmebajotok, nemhogy bizonyítást.

2022. dec. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!