Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufót láttak Szlovákiában!...

Ufót láttak Szlovákiában! Most, hogy ez a dolog bizonyítást nyert, a szkeotikzsok bocsánatot kérnek az ufológusoktól?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 28. 22:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Azt viszont felháborítónak tartom, ahogy konzekvensen hónapok óta próbálod lejáratni a témát a szánalmasan egysíkú debil kérdéseid kiírásával. Nem unod még?"

Főleg, hogy egy hete sem vagyok az oldalon. Melyik kérdést írtam még ki, te nagyon okos? Linkeld...

2022. dec. 29. 06:18
 12/22 A kérdező kommentje:

7 - "Ufológus? Melyik egyetemen oktatják ezt a szakot?"

Ufókutató.

2022. dec. 29. 06:19
 13/22 A kérdező kommentje:
9 - Ne vicceskedjünk...
2022. dec. 29. 06:20
 14/22 anonim ***** válasza:

Ez már mindenre pertdöntő bizonyíték, egy két folt az égen, vagy szerkesztett videó...

Nemértem, hogy egy álltudomány "kutatóitól" miert kellene valakinek is bocsánatot kérni ?

A kérdezőnek mi érdeke, hogy valaki bocsánatot is kérjen valakitől ?

Bohócokodás az egész, kb van egy bázis aki szponzorálja a nagy földönkívüli kutatókat es megélnek az álltudomanybol így mindenre ráhúzzák, hogy ufo meg földönkívüli csakhogy valamit felmutassanak.

Kb mint a szellem/para kutatók akik minden videóban megrendeznek egy para helyzetet a nézetség érdekében.

Megvizsgalnad a videót es kb az jönne le belőle, hogy nincs itt látnivaló.

2022. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14 - Akkor gondolom te a vírusba se hiszel, mert nem láttâl még vírust.
2022. dec. 29. 08:34
 16/22 anonim ***** válasza:

Abban sem hiszek, hogy lenne eszed mert 1. nem lattam, 2. nem mutatkozik.

Nézd meg a youtubet mennyi lebuktató videó van. Vagy mennyi csak kamerakbaki vagy éppen beállított jelenet. Most 2 csík az égen ami még pixeles is és jaaaaj hová szaladjak ott az ufo beszarok. Nem te vagyok kerdező. Ez csak alltudomány annak is a legalja sőt a tudomány szót is helyettesiteni kellene mas szoval, állszar így helyesebb.

2022. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
"Ez csak alltudomány" - az mi?
2022. dec. 29. 13:05
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezek a felvételek semmit sem bizonyítanak. Hivatalos bizonyíték nincsen egyelőre a földönkívüli lények létezésére.
2022. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18 - Van, az ufókutatók már számos ilyennel előrukkoltak, csak a szkeptikusok hazugságokkal elnyomták őket.
2022. dec. 29. 13:51
 20/22 anonim ***** válasza:
Akár ez sem lehetetlen amit mondasz, hogy néhány felvétel vagy beszámoló tényleg megállja a helyét, de ezekkel az a gond, hogy általában vagy nem vizsgálják meg szakértők vagy a hivatalos szervek kezébe kerül, amik talán eltüntetik a bizonyítékot, mert tömeghisztéria törne ki.
2022. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!