Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az idegenek nem csak látogatjá...

Az idegenek nem csak látogatják a Földet, hanem már megpróbálták/megpróbálják betelepíteni a bolygónkat (is)?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Eleve úgy lett betelepítve a bolygó 75 ezer éve.

A Marsiak, a Maldekiek és a Denebiek lettek áthozva, majd sokan sok különböző helyről az idők során.

2023. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Idegenek haza!

Ha a Földre jössz, akkor tiszteletben kell tartanod a kultúránkat!

Állítsuk meg a Marsot!

2023. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy kiváló kérdés, engem nagyon érdekel ez a téma. Egyes hozzászóló, honnan szerezted ezeket a rendkívül érdekes információkat? Én olvastam párszor erről, de nem volt részletesen kifejtve egyik írásban sem. Tudnál esetleg erről részletesen írni, vagy mutatni valami információt?


A Marsról és a Maldekről tudok, de a Deneb az nagyon messze van, onnan hogyan tudtak embereket idehozni? És kik voltak azok, akik mindezt véghezvitték, vannak, akik ezzel vannak megbízva, hogy betelepítéseket hajtsanak végre?

Olyan is volt már, hogy saját űrhajókkal menekültek ide emberek? A Marsról és a Maldekről elvileg saját űrhajókkal is el lehetett jutni ide. Esetleg olyan is előfordult, hogy növényeket és állatokat hoztak magukkal a menekülők vagy akik betelepítettek embereket?


Én úgy tudom, hogy már 75 ezer évnél sokkal régebben, talán évmilliókkal ezelőtt is éltek itt emberek. Tehát ha valaki tud valamit erről a témáról, mutathat vagy írhat valamit.

2023. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy érti a betelepítést a Kérdező.

Az embereket nem tudom minek telepítették volna ide, mi ebben a haszon nekik. Másfelől az ember kialakulása levezethető a főemlősökből.


Második verzió, hogy az idegenek települnek be vagy szivárognak be. De ez megint elvethető, mert lett volna rá bőven idejük, akár az emberi történelem előtt is.

2023. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!