Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hitler hogyan került kapcsolat...

Hitler hogyan került kapcsolatba földönkívüli lényekkel az Aldebaran-csillagképből?

Figyelt kérdés

Volt egy médium csoportja a Vrill-társaság,Mária Orsics vezetésével.

Állítólag olyan információkat kaptak hogy több különféle intergalaktikus repülő szerkezetet tudtak csinálni, ezek volta a hanueabu korongrepülők

[link]

és kapott útmutatást egy dimenziókapu vagy portál építésére is, amit a Harang technika néven ismernek sokan.

[link]

Hogyan volt képes a német vezetés kapcsolatba kerülni ezekkel a földönkívüli lényekkel és miért kaptak tőlük technikai segítséget?


2023. jan. 29. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy ezek igazak-e, de az történelmi tény, hogy a n#cik hatalma az okkultizmusra épült és bizonyos okkult szertartásokat keresztény csomagolásba rakták, hogy az egész nép gyakorolja. A n#cik ősi okkult tanításokat követtek. Szóval lehet, így kapták azt a hatalmas erejüket.
2023. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Földönkívüli technológiát használták és így is elvesztették a háborút. Nagyon ciki.

Szerintem ezek a földönkívüli lények nem a leghasznosabb szövetségesek voltak.

2023. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Vagy a német vezetés nem jól használta fel a kapott technikát.

Hiába ismerték és kipróbálták nem tudták jól használni.

Így is majdnem a fél világot legyőzték egy nemzetként.

2023. jan. 29. 22:12
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Igen, lehet, hogy túl mohókká váltak. Mármint értitek, fejükbe szált a dicsőség és nem adták meg a kellő tiszteletet a sötét erőknek, így elvettek mindent tőlük, amit kaptam.
2023. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Hát én azt érzem, hogy nem volt kapcsolatban földön kivülivel.
2023. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%

#1

A történelmi tények közül tudnál mutatni pontosan egyet is?

2023. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
2# azt azért tegyük hozzá a teljesség kedvéért, hogy az amcsikat is földönkívüliek támogatták. Ráadásul az itt állomásozó reptílián flotta, akik ugye logisztikai előnyben is voltak valamit a Földön számbeli fölényben. Hiszen az annunakik utódaiként itt uralkodnak rajtunk évezredek óta. Míg az aldebaraniak nagyon messzi vannak
2023. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

Az úgynevezett "csatornázás" technikát alkalmazták -amit ma is sokan alkalmaznak pl Kryon, Seth, Re, stb-. A fő különbség az, hogy az akkori Németországnak több száz technológiát adott át egy negatív irányultságú földönkívüli csoport, kezdve a vegyészet, a biológia, a gépészet, fémtechnológia, matematika, fizika, atomfizika és stratégiák, stb vonatkozásában.

Azt szokták mondani, hogy lám, a háború miatt hogy megindult a fejlődés, de valójában az emberiség kb 5000 éve folyamatosan háborúzik, de ilyen minden területet érintő áttörések nem gyakran vannak.

Egyszerre sok tucat technológiában értek el áttöréseket, és az egyedüli szerencséje az volt a világnak, hogy ilyen gyorsan, ilyen sok mindent még a "gazdasági-ipari csodát" bemutató Németország sem tudott megtenni.


Pl azok a hadmozdulatok, amikor pár nap alatt lerohantak egy országot, "felpörgetett" katonákkal volt lehetséges, de nem emlékszem már hogy speed vagy extasival, csak tudom hogy olvastam.

2023. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 NTBS ***** válasza:
16%
Sehogy. Nem vesztett volna, ha ilyen technológiai fölényben van.
2023. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
Egy újabb ezotériás marhaság. A válasz sehogyan nem léptek kapcsolatba földönkívüliekkel ugyanis földönkívüliek nem léteznek. A háborúkat amúgy fegyverekkel vívják, nem jósokkal, vagy áltudományos fantáziálással.
2023. febr. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!