Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehetne kapcsolatba...

Hogyan lehetne kapcsolatba kerülni azokkal a földönkívüli lényekkel,akikkel Hitler is kapcsolatba került a Vrill-társaság segítségével?

Figyelt kérdés

Akár médiumi kommunikáció vagy valós idejű kontakt kapcsolat céljából kérdezem.

Erről a kapcsolati kommunikációról maradt fenn írásos emlék?


2023. jan. 30. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Vedd el felesègül!
2023. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Hitlerék szerintem egy seggfej birodalmi csoporttal kerúltek kapcsolatba, valószínűleg az Orion csoporttal. Nyilván nem fognak veled beszélni, mert kicsi vagy a céljaikhoz, és jelenleg is tárgyalnak hatalmasabbakkal.
2023. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Alaptételed tudod bizonyítani?

Ha igen, akkor tudok segíteni.

2023. jan. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Kutasd az ősi, misztikus, okkult vallások tanait. Én magyarul nem találtam még információt, legfőképp angolul és németül olvasok ilyen témában. Azért nem adok neked könyvcímeket, mert neked kell mindent felfedezni és neked kell összerakni a kirakót. Nem akarlak befolyásolni, mert lehet, hogy tévedek.


Sok sikert a kutatásban és remélem, megtalálod az igazságot!

2023. jan. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

#4

Szokásos konteós kitérés.


Ez a "kutasd, de én nem adok még róla semmit" magatartás szánalmas.

Ha annyira biztos lennél tudásodban, akkor meg mernéd osztani másokkal.

2023. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Nézd, én egy nyugat-európai egyetemen írom most a mesterdiplomámat hasonló témában (a világot mozgató erők), a professzoraim oda vannak a munkámért, már alig várják, hogy elolvashassák - szóval el tudod képzelni, hogy hiteles forrásokra hivatkozom az elméleteimmel. És nyugodj meg, liberális professzoraim vannak, nyugaton nincsenek Fideszesek, úgyhogy ne kezdj el itt kérlek hapogni ezen is.


Nyilván nem fogom kiírni neked ide az egy éves kutatómunkámnak az összes forrását. Ezért inspiráltam a kérdezőt, hogy olvasson és kutasson yha megakarja találni az igazságot.


Továbbá azt írtam, hogy "lehet, hogy tévedek". Ha nem lennél ilyen rosszindulatú gyűlölködő, akkor értelmezni tudnád, hogy alázattal azt üzentem, hogy bár nagy tudás van a fejemben a sok kutatásnak köszönhetően, mégsem tartom magamat nagyra és fenntartom a tévedés lehetőségét.


Te vagy a szánalmas, hogy idejössz fröcsögni. Fröcsögj nyugodtan, de az életed ezzel a mentalitással ugyanolyan szánalmas marad holnap is, mint ma és tegnap.

2023. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

"a professzoraim oda vannak a munkámért, már alig várják, hogy elolvashassák" Méhek se olvasták, de már oda és vissza vannak tőle?!?

Nekem az egyik diplomamunkámat elkérte a professzorom, hogy taníthasson belőle, annyira nem volt korábban irodalma a témámnak, de a tiedért méginkább odavannak, olvasatlanul is?!

2023. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Vicces vagy, #7. :D Sajnos nem tudok veled vitatkozni, ha nem vagy jártas az egyetemi világban.
2023. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
"egyetemi világban" 😂🤣😂🤣
2023. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

#6

Melyik egyetemre jársz?


"Ha nem lennél ilyen rosszindulatú gyűlölködő"

Mivel gyűlölködtem pontosan?


"hogy alázattal azt üzentem"

Nem éppen az alázat és megértést sugallja az írásod.


"Te vagy a szánalmas, hogy idejössz fröcsögni."

Kérdezem megint.

Neked mi a gyűlölködés és fröcsögés?

Ezekre tudnál adni egy definíciót?

2023. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!