Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Léteznek ufók? Milyen fejlette...

Léteznek ufók? Milyen fejlettek lehetnek? Hogy kommunikálhatnak? Tényleg azt lőhették ki amerikaiak? Ha azt akkor vehetik az ufok támadásnak?

Figyelt kérdés

Én amúgy egészen hiszek bennük.

Valami élővilágnak lennie kell még nehezen tudom elképzelni, hogy mi lennénk egyedül.

De azt nem hiszem, hogy az amerikaiak azt lőtték volna ki.

Szerintem ugyanúgy valami kínai hokuszpokusz volt az

De azért érdekel a véleményetek


2023. febr. 14. 02:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha tudnak az űrben repkedni. Akkor annyira bénák, hogy le tudjuk lőni egy repcsivel?
2023. febr. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek.

...és több ország kormánya ezt tudja is, részleges kapcsolatban is vannak velük.

2023. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetnek de akkora a ködösítés a témával kapcsolatban, hogy konkrét választ sose kapsz rá, különösen nem itt.

Egyébkén az amerikai kormány kb 10 évvel ezelött hivatalosan is elismerte a földönkívüliek létezését, de valahogy a világ átsiklott ezen a bejelentésen és azóta feledésbe is merűlt ez az infirmáció.

2023. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as!

Van erről valami régebbi cikk?

Jó lesz konteós oldalról is, csak el lehessen rajta indulni ha érdekel a téma.

2023. febr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

Pentagon mos terel a témáról, mert a kínai léggömbök is valószínűleg elterelés volt erről a témáról.


Évek óta szivárogtat infót az Usa kormány, az utóbbi időben rengeteg UFO eset derült ki a kormány jóvoltából.


Valószínűleg valamelyik földönkívüli faj érdeklődik az USA fejlettségi szintje felől, és pár felderítő hajójukat lelőtték, és hogy ne legyen nagy a pánik a kínai léggömbös esetet bedobták a médiába egyfajta figyelemelterelésnek.


Elkövetett egy hatalmas hibát az Usa kormány sajtó részlege.


Mikor lelőtték a kínai léggömböt, itthon reggel arról szóltak a hírek, hogy UFO-kat azonosított a hadsereg Alaszka partjainál, majd több gép közül az egyik lelőtte.


Délutánra már módosították a hírt, hogy ismeretlen eredetű volt a repülő, de nem léggömb, és teljes hírzárlatot rendelnek el.

2023. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Már a spájzban vannak és lopják a sajtot.
2023. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem találtam neten cikket a pár évvel ezelötti bejelentésről de a mostani hírek között is több szól arról, hogy hajlanak a felé, hogy elismerjék a létezésüket.

Mindazon által az nekem eléggé bűzlik, hogy az ufokkal kapcsolatos hírek 90%-a az usából származik.

2023. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Bár teljesen jogosan megkérdőjelezhető amit írok, de az USA rendelkezik földönkívüli technológiával, képes ilyen űrhajókat építeni, és az UFO észlelések többsége az általuk megépített hajók miatt van.

A nagy, szivarforma hajó viszont nem az övéké, valamint a fényes, sokszor alakzatban együtt mozgó tömbök sem.

A volt kanadai védelmi miniszter nyilatkozta pár éve ,hogy legalább 14 fajról tudnak, akik "rendszeresen" látogatják a bolygónkat.

A volt orosz elnök, Medvegyev is azt nyilatkozta egy újságírónak, hogy több mappányi anyaguk van a földönkívüliekről.


A probléma az, hogy ha valahol ilyen anyag kikerül, mert valakinek megszólalt a lelkiismerete, halálos beteg és már nincs többé mitől félnie, stb., akkor azonnal megkezdődik egy rutinos hiteltelenítés, és az esetleges anyagok megsemmisítése. Rengeteg anyag kikerült már, de többször annyi hamis, troll anyag veszi körbe (pl gumi alien boncolás, kamu dokumentumok, stb)

Az észlelésekkel is hasonló a helyzet, de ezekből egyre több lesz, mert elment az idő.


Sajnos nem tudom milyen "oldalak" érdekek vannak, kiket képvisel az USA, stb, de kb 50 évvel van lemaradva a közvélemény ebben, de más dolgokban meg évszázadokkal. Nem tudom elképzelni, hogy ezt nem valami negatív, uralmi-hatalmi szándék vezeti.


Szóval szar ügy.

2023. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért ezt elég határozottan leírtad, hogy az usa nem, hogyvtud róluk de a technológiájuk egy részével rendelkezik is.

Nem kötekedésből tényleg de elég tehetséges üngyökeid lehetnek a pentagonban és egyébbhárom betűs hivataloknál! :)

2023. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Szóval mivel olyan dolgokról írok, ami titkos, ezért biztos nem igaz, amíg az is el nem ismeri (az USA) aki rejtegeti, és közel 80 éve titkolja!!! Basszus, 80 éve rejtegetik és fejlesztik, építik a hajókat…igazából ebbe így belegondolva eléggé nagy gáz ez.

Igen 9#, jogos a felvetésed, történt nem várt helyről kiszivárogtatás.

De látod, semmit sem ér, mert már hiába írja le bárki az igazat -vagy egy részét, az emberek saját maguk szedik szét :)

2023. febr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!