Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A szellemek kommunikálhatnak...

A szellemek kommunikálhatnak álmokon keresztül?

Figyelt kérdés
Szóval 1-2 héttel ezelőtt vettem egy szellemtáblát,és egyedül idéztem meg a szellemet,és elrontottam,ami azt jelenti,hogy nem küldtem el. Azóta olyanokat álmodok,hogy fogom a szellemtáblát,és kiugrik a kezemből majd egy démon jelenik meg,aki megöli a szeretteimet,majd azokat akiket kedvelek. Végül engemet sokszor,és emiatt felriadok. A valóságban pedig nyáron azóta fázok. Szerintetek ez mi? Tényleg itt van?
2017. júl. 26. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

Gratulálok, lehet hogy sikeresen megidéztél egy démontvagy csak kinyitottad a "kaput" a démon meg át jött a mi világunkba .

Mindegy az a lényeg hogy nagy bajban vagy ha ez a story igaz .

Más furcsa dolgok nem történtek azóta ?

2017. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Ez minden.
2017. júl. 26. 10:42
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Azt irja kinyitottad a "kaput" :D Csak, hogy ez nem igaz!. Mesesen hangzik az igaz...de nem lehet szellemeket idezni. Nem tudom honnan veszitek ezt a baromsagot ?
2017. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor próbáld ki. És aztán mondjad. Mellesleg nekem sikerült. Akárhogy is nézzük,léteznek. Ha pedig nem hiszel bennük,akkor miért vagy itt?
2017. júl. 26. 11:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régebben volt olyan,hogy sokat olvastam mágiával kapcsolatos könyveket,folyamatos rémálmaim voltak,minden bajom volt,abba is hagytam,és egy idő után elmúlt.
2017. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nah jol van #4ke. PM-be ird meg mit kell tenni. Eskuszom veszek ez olyan izet...es kiprobalom. Varom a valaszodat...akar itt is leirhatod lepesrol lepesre.
2017. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Aneem ***** válasza:
32%

Keress egy bibliát. Keresd ki a 124-ik zsoltárt. Gyújts meg egy fehér gyertyát ezzel a szöveggel : "Meggyújtom ezt a gyertyát Mihály Arkangyal nevében"


Ezután kezd el mondani a zsoltárt úgy hogy a zsoltárban található "úr" vagy "uram" szavakat mihály arkangyal nevével helyettesíted be. A végén : legyen így most, amen.


Ezután mond ezt : Azrael, Azrael, Azrael hívlak téged, szólítalak téged, kérlek jöjj el hozzám. Várj 30 másodpercet, majd mond ezt : "Ó nagy és hatalmas Azrael, szükségem van a segítségedre, mivel a saját hibámból idehívtam egy lelket, és nem megy el tőlem, kérlek szedd össze a körülöttem lévő összes elhalt lelket, megszállót, és bolyongó szellemet, majd vidd el őket magaddal a fénybe"


várj 5 percet, addig semmit se csinálj.


Ezután : "Köszönöm Mihály arkangyal a segítséged, távozz békével"


"Köszönöm Azrael arkangyal a segítséged, távozz békével"


Vége.


A szellemidézgetést pedig fejezd be, nem értessz hozzá, és csak nyomorúságot hozol vele a saját és családod fejére ha tovább folytatod.


Sok sikert !

2017. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Huha...ti komolyan gondoljatok...nem vicceltek mi ? :D
2017. júl. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Szellemek nem léteznek. Nem létező dolgok pedig nem kommunikálnak sehogy sem.
2017. júl. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A hiedelmeid játszanak veled. Tudod mi övezi az ilyen dolgokat, azok jönnek elő belőled álmodban. Pszichésen egy csomó mindent lehet előidézni, lehet ezért fázol.

Képzeld el, hogy védelem vesz körül. Ezt olyan formában, ami számodra szimpatikus (angyalok vesznek körül vagy fény pajzs övez, ami minden sötét entitást visszaver és elhajít) A lényeg, hogy tudatosítsd, hogy biztonságban vagy és elutasítsz minden ezzel ellentétes hatást, csak a pozitív, tiszta energiákra vagy nyitott.

2017. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!