Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hihetetlen bizonyíték az...

Ufokurtato007 kérdése:

Hihetetlen bizonyíték az idegenekkel való kapcsolatunkról, mi az Ön véleménye?

Figyelt kérdés

A helyszín Újjmexikó, a dátum 1971. Intergalaktikus küldöttek jelentek meg a légibázison, akik a szürkék népét képviselték. Szövetségre akartak lépni az USÁ-val. Köztudott, hogy a szürkék már régóta kooperációt folytatnak az emberiséggel (2. világháborúban a németeket támogatták, hogy eltudják együtt készíteni az Időharang projektet). Az Időharang projektet nem tudták elkészíteni, mivel Németország megbukott. Valószínűsíthető, hogy ugyan ez volt az indittatásuk 1971-ben is. Felkeresték az akkori időben legfejlettebb, legdominánsabb országot, hogy szövetségre lépjenek. Nincs róla információ, hogy mit ajánlhattak az amerikaiaknak, vagy, hogy egyáltalán megvalósult-e a szövetség.


Link: [link]



Mi az Ön véleménye?



2023. márc. 8. 19:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
45%

Nincsenek ilyen elképesztően nagy abszurdumok amiket kitalálsz.

Gondolkodj, hogy lenne ez megvalósítható a háttérhatalmak számára?

Ha én felteszek neked egy kérdést és te nem tudsz rá értelmes választ adni,kérdőre vonlak az alapján amiket itt te állítasz én mind kikérdezlek és nem tudsz itt és most egy értelmes indokolt választ adni akkor vagy nagy súlyosan retardált vagy vagy pedig TROLL VAGY.Abban az esetben ha nem tudsz értelmes választ adni akkor a kérdésed EGYÉRTELMŰEN KITALÁLCIÓ.

A válaszom releváns a véleményemet kifejtettem, már csak rajtad a magyarázkodás sora :D .

Sok sikert ha ez nem sikerül akkor nem csak magadat hanem az egész ezotéria témában foglalkozottakat fogod porig égetni mivel NEM LEHETNEK mind trollok tehát ez is az emberi hülyeség határtalanságát fogja megmutatni.

2023. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
85%
#9 ez most, hogy jön ide? A kérdés meg nyilvánvalóan troll kérdés, ha még nem esett volna le...
2023. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
29%

10 nincsen értelmes bizonyíték csak linkelj egy értelmeset!

Nem kamu nem kitalált áá olyat nehéz ugye?Ha nincs ilyen akkor a kérdésed KITALÁLT

2023. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
52%
12 megy a troll etetés
2023. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen felesleges értelmet keresni az ilyen kérdésekben, meg úgy nagyátlagban az összes ezós kérdésben mivel kb a 99% rendre trollkérdés 🙂
2023. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Na tessék nem sikerült bizonyítani a kérdés valódiságát.
2023. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
61%

"Rengeteg bizonyíték, forrást találhatsz az interneten pár másodperc alatt. Aki keres, az talál. Viszont a szkeptikusok csak kötözködni akarnak és leplezni tovább az eltitkolt igazságot a világunkról."


Ez aztán a logikus szöveg. Onnan, hogy bármit megtalálsz az interneten, két mondattal később már az ELTITKOLT dolgoknál jársz. Milyen titok az, amit fél perc alatt bárki képes megtalálni a világhálón?

Az a baj, hogy a háttérhatalomhívők egyrészt akkora logikai bukfenceket képesek bemutatni, hogy ordít róluk az, hogy mennyire buták. És a világtörténelem egyik eltitkolt dolga az is, hogy a buta emberek mindig valaki másban keresik az ő "keservük" forrását. Jelen esetben ez a háttérhatalom, a vallásban ez valamilyen isten.

2023. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a szkeptikusoknak, hogyha kirángatnék egy gujmánt az 51-es körzetből és a képük elé vinném, akkor sem hinnék el, hogy létezik. Jönnének a ,,jelmez, hologramm, illuzió" és egyéb kifogásokkal. Veszett fejsze.


Az ufológusok, mint szakemberek pont ezért vannak, hogy validálni tudják az egyes ufóészleléseket. A szavuk pedig, mint a gravitáció létezése, tény.

2023. márc. 8. 20:51
 19/33 anonim ***** válasza:

Mondom én kitalált kérdés.Hiába a moderátorok is max jót röhögnek ezen.

Nem tudok mit reagálni erre egyszerűen kifejtettem a véleményemet, hogy hülyeség.Nem is értem mik ezek a kitalált cuccok.

"Újjmexikó" Azám Hazám!!

2023. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan elgépeltem, nap végére elfáradtam a sok ufókutatásban.
2023. márc. 8. 20:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!