Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hihetetlen bizonyíték az...

Ufokurtato007 kérdése:

Hihetetlen bizonyíték az idegenekkel való kapcsolatunkról, mi az Ön véleménye?

Figyelt kérdés

A helyszín Újjmexikó, a dátum 1971. Intergalaktikus küldöttek jelentek meg a légibázison, akik a szürkék népét képviselték. Szövetségre akartak lépni az USÁ-val. Köztudott, hogy a szürkék már régóta kooperációt folytatnak az emberiséggel (2. világháborúban a németeket támogatták, hogy eltudják együtt készíteni az Időharang projektet). Az Időharang projektet nem tudták elkészíteni, mivel Németország megbukott. Valószínűsíthető, hogy ugyan ez volt az indittatásuk 1971-ben is. Felkeresték az akkori időben legfejlettebb, legdominánsabb országot, hogy szövetségre lépjenek. Nincs róla információ, hogy mit ajánlhattak az amerikaiaknak, vagy, hogy egyáltalán megvalósult-e a szövetség.


Link: [link]



Mi az Ön véleménye?



2023. márc. 8. 19:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Na bizonyíts valamit 18 as!Ne húzd ki magad ebből annyival, hogy kőbe vésett igazság amit mondanak az ufológusok vagy mik.
2023. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy hány éves vagy?Ha felnőtt akkor mi a szakmád?Nem őrjöngésből de mostmár kezdek kíváncsi lenni
2023. márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Ufológus, vagyis ufókutató.
2023. márc. 8. 20:57
 24/33 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%

"Az a baj, hogy a szkeptikusoknak, hogyha kirángatnék egy gujmánt az 51-es körzetből és a képük elé vinném, akkor sem hinnék el, hogy létezik. "


Hát hajrá, mutasd, ne csak vagánykodj vele. De tudod mit! Előbb azt mutasd meg, hogy eszed van, mert eddig azt sem sikerül. Ahhoz nem kell utazni.

2023. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

23 na és mivel fogalkozol egész nap.Ez egy elismert szakma?Ha szakma akkor tudsz róla valamit és nem kéne gyakorin kérdezgessél.

[link]

2023. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
9%

Hogy jönnének már ide idegen lények?

Milyen technológiával (gondolom ha kapcsolatban vannak az emberekkel akkor az emberek is tudnak róla valamit)

És miért jönnének?

Válaszold meg kérlek fontosabb mint hinnéd!

Egyenlőre ez még semmi

2023. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
58%

"Az a baj, hogy a szkeptikusoknak, hogyha kirángatnék egy gujmánt az 51-es körzetből és a képük elé vinném, akkor sem hinnék el, hogy létezik. "


Kérlek ezt tedd már meg, mert az 51-es körzetről is csak legendák vannak de bizonyítékok nem

2023. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
58%

"Rengeteg bizonyíték, forrást találhatsz az interneten pár másodperc alatt"

HAHAHAHAHA


Persze, hát hol máshol? Ami az interneten van, az mind igaz!

2023. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
41%
Világos, hogy trollkérdés. Pillantsatok a nicknevére. De azért gratulálok.
2023. márc. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
37%

18-as úgy emlékszem azt írtad időutazol. Jelzem hogy "kb. egy évtizeddel, de lehet több mint egy évtizeddel" le vagy maradva ugyanis nincs már 51-es körzet hasonló cikkek írták már nagyon rég, mint amiket te szoktál linkelgetni. 😏


Helyette van egy másik, aminek nem 51-es körzet a neve. Én tudom mi a neve írta a cikk de ha érdekel akkor derítsd ki hiszen "kutató" vagy.


Magyarán egy Gujmánt se fogsz ott találni az 51-es körzetbe. Bár a beszámolóid alapján a Gujmánokról én azon kamillázok, hogy nem is értem, hogy hogy sikerült egy gujmánt becserkészniük embereknek akit te csak könnyedén ember elé vinnéd miközben simán bemanipulálna téged. Mivel reptoidok is fogsagba ejtettek es törölni akarták a memoriádat? Nekem ennél a beszamolodnál amugy tudod mi jutott eszembe? A szamitogép formázása jutott eszembe és a csillag gyerek, aki visszaállította meg hasonlított az adatvisszaállító programhoz. Tényleg amugy lehet inkább regényírással kéne foglalkoznod mivel gyakran idézgetsz filmekbol is. 😏



Ha már a köztudott és a nyilvánvaló szóval dobálózol. Nem, nem köztudott amiket linkelgetsz.


Ezek a cikkek szenzáció hajhász cikkek. Szóval a köztudott szóról csak ennyit. Nem nem köztudott az hogy vannak ilyen cikkek egy dolog én is olvastam hogy a szürkék technologiat adtak és olvastam még millio egy s mást, de ezek ezo cikkek azok meg vagy igazak vagy sem vagy az ami, vagy nem, bizonyitekok nelkul szenzaciot hajhaszva az index es egyeb hasonlok meg hagyjuk es ne firtassuk a hitelesseget en mar volt hogy csekkoltam es pl. a NASA nem irt olyat amit a kerdezo allitott hogy az index azt irta hogy a NASA ezt mondta.


De még ha igaz is lenne akkor is hiteltelen lenne mert a mögötte lévő szándék nem ártatlan magyarán hu ez jó pénzkereseti lehetőség millió nézettséggel és nem az emberek tájékoztatása miatt csinálja vagy azért hogy segitsen az embereknek.


Hanem egoista módon nem nézve a következményeket elhadar valamit, amire az emberek nagy többsége legyint, de valakiket meg beijeszt vagy bemanipulál. Ezt az információ átadás szégyenének, legaljának nevezik. Nem tudománynak sem kutatói munkának. Ezek amugy csak szóbeszédek, pletykák bizonyiték nélkül.


Akkor köztudott amikor bizonyítva van és akkor nyilván való amikor egyértelmű és mindenki tudja.


Az amit írtál a kérdésednél Újmexikóról az most mindegy hogy igaz vagy sem arra akartam felhívni a figyelmedet hogy hiteltelenné teszed saját magad már egy évtizede. De tudom hogy ez sem számít amit most írtam. Tudod mit csinálj nyugodtan hülyét magadból ne is foglalkozz az x-edik jelzésemmel hogy ember hülyét csinálsz magadból immáron egy évtizede+egy éve. Én csekkoltam itt mikorra datálható az első kérdéseid és az kb. 2012 volt. Akkor még Árpika is ugyanúgy irogatott.


Quantum Zoli is eltünt ő neki is voltak ám önmagát fárasztó kérdései.


Biztos pihengetik azt hogy hülyét csináltak saját magukból vagy elfáradtak önmaguk hülyeségébe.


Elhiszem hogy elfáradtál a saját hülyeségedbe. Pihenjél! De picit se fogadd meg a tanácsom.


Egyébként kutatók, kémek, titkos ügynökök, és stb. akikhez hasonlítgattad magad nem a gyk-n csinálnának hülyét saját magukból se a munkahelyükről mutatnának hiteltelen képet és nem tömnék az embereket ilyen kitalált science-fiction regénnyel se szóbeszéddel.


Az lehet csekkolnák statisztikailag, hogy miket gondolnak az emberek és rólatok külön véleményük lenne. Hasonló választ kapnál tőlük, mint régebben volt itt egy válaszoló aki az általad linkelt cikk tudományos cikkének a tudományos számára volt kiváncsi hogy kikereshesse azon a tudományos oldalon ahol tudományos tanulmányokat írnak kutatók. De ugye akkor sem tudtál egy deka számot se írni. Másrészt meg nem tennék hiteltelenné a munkahelyüket, se önmagukat, akik ilyen szakmába dolgoznak, sem nem hülyítenék az embereket. A gyk ezo kategoriaja amúgy sem kommunikációs terep ilyen embereknek.


Talán a tudomány kategoria, de ott se írnának ilyeneket egy igazi kutató egy ügynök meg nem is írna semmit csak a válaszokat olvasnák engedéllyel regisztráció nélkül.


Bár tudomány kategoriába ilyen kerdeseket írnál fél mp alatt szét is elemeznék a kérdéseid. Tudom tudom ne is írd az ezo kategoriaba van az Ufo topic. Brühühü. Meg is látszik. Terepet adott nektek rendesen.


Lehet külön önálló kategoriába kellene tenni akkor lehet értelmes kérdések is lennének, mert ezo kategoriába a kérdezéstechnikával is problémák vannak. Ott kezdődik hogy a kérdés fogalmával nem vagytok tisztába. A kérdés nem ez amit ti műveltek hogy önigazolás miatt hébe hóba írtok egy mi a véleménye típusú kérdést. Amugy a szabályzat tiltja a "Szerintetek" tipusu kérdéseket ez is az csak kiskaput találtál ennek kicselezésére. 😄 Tudjuk hogy ezek nem kérdések csak önigazolást akarsz.


Tudom megint irni fogod vagy ahogy olvasod a fentebbi válaszom egyből gondolod, hogy mit akar ez a válaszoló hiszen linkelted a bizonyitekot. 😄 Kiszamithato vagy már teljesen. Tudod miért? Mert vagy unalmadba szórakozol vagy komolyan gondolod de utóbbi helyzetben csak sajnálni tudlak hogy ennyire ráfüggtél olyan dolgokra amik vagy igazak vagy sem. És az azért aggódásra ad okot mert az ilyen függőségek ha így műveli az illető valamilyen formában kárt okoznak. Vagy magadnak egészségileg vagy másnak. Ezt is jeleztem már neked régebben. De tippem szerint nem fogod elolvasni amit írtam. Mivel hosszú és az emberek nem szeretnek olvasni.


Na mindegy egy szimpla civil válaszoló voltam akit néztél már mindennek régebben is de gondolom most is kitalálsz majd jelzőket rám, mert mertem jelezni hogy hülyét csinálsz magadból és hogy nem kéne.

2023. márc. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!