Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért van az, hogy az emberisé...

Miért van az, hogy az emberiség ennyire szkeptikus lett az UFO-kat tekintve?

Figyelt kérdés
Értem én, 21. század fejlett technológia + photoshop, de konkrétan már mindenre olyan könnyen rávágják az emberek, hogy szerkesztett videó, hogy sosem lehet megkülönböztetni az igazi videót a hamisítól. Lassan ott tartunk, hogy ha az ember a saját szemével látná az égen, akkor is azt mondaná, hogy szerkesztett égbolt. :)
2023. ápr. 2. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Pont ez az, hogy ma már minden technológia megvan, mégis olyan videók születnek, hogy alig látni valamit, azt is 176*144 felbontásban...


Ha én látnék "valamit", akkor a kamerázáson kívül (Ami minimum Full HD) kiabálnék, hogy mások is lássák.


De általában az "esetek" 99%-ában kimondhatjuk, hogy senki más nem látta, nincs róluk másik felvétel, stb.


Ha valami megjelenik az égbolton, akkor szint biztos, hog 4-5 felvétel legalább készülne róla, és nem olyan minőségben, ahogy az manapság felkerül a netre...


100 videóból 99-nél pedig 2 másodperc alatt feltűnik, hogy meg van szerkesztve, mert annyira bénán oldják meg...

2023. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Így igaz ahogy az első írta, ha történik valami "érdekes" dolog az égen pl. felrobban egy meteorit, kialakul egy tornádó akkor arról több ezer jó minőségű felvétel készül, webkameraképek, több ember beszámolója aki látta, kézzel fogható bizonyítékok (pl: törmelékdarabok vagy a pusztítás ami hozzá köthető) ezzel szemben az UFO felvételeket általában 1-1 pihentagyú látja csak, senki más és semmi más nem bizonyította eddig plusz a felvételek minősége 2023-ban is vállalhatatlan minőségű (mert azt egyszerűbb szerkeszteni hogy ne tűnjön fel egyből hogy kamu) mikor mindenki zsebében minimum fullHD kamera van.
2023. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Még a 2001. szeptember 11-én elsőként történt becsapódásról is van színes, éles, egyértelmű részleteket mutató felvétel, pedig még nem volt több milliárd okostelefon az embereknél, és másodpercek alatt történt az egész. "Földönkívüli járművekről" fekete-fehér, életlen, homályos pacnikat ábrázoló videók léteznek, vagy a távolban világít valami pötty, és mindezt 80 év filmezéssel sikerült összehozni. Egyszerűen semmi komolyan vehető bizonyíték nem utal arra, hogy itt idegen civilizációk randalíroznának.
2023. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Az emberek nagyon félnek, nagyon tartanak attól, hogy mit gondol róluk a többi ember -bár ezt nem vallják be maguknak- ezért csak azt hajlandók elfogadni, amit a többi ember is. Ezt jellemzően a televízió mondta meg régebben, a "média". Ott vannak a "bolond klisék" amiket kicsit mindenki tart magára venni, az "UFÓ hívő" "konteós" stb.

Szóval amíg biztonságosan nem lehet elhinni, addig inkább ahllani sem akar róla.

2023. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon jo az UFO hiradás. A világon naponta 3 UFOt látnak minimum és ezekröl értesülsz a hiradásokban. Ugyanakkor semmi kézzelfoghato. Még mindig csodálkozol?
2023. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 scamdemic ***** válasza:
85%

„Lassan ott tartunk, hogy ha az ember a saját szemével látná az égen, akkor is azt mondaná, hogy szerkesztett égbolt.”

Simán lehet hologramos kivetítés is, már régóta megvan rá a technológia. (Így akarnak majd bekamuzni egy UFO-inváziót a nem is annyira távoli jövőben.)

Egyébként meg a (nálunk jóval) fejlettebb földönkívüliek járműveit csak akkor lehet látni, ha ők is úgy akarják, és nem kapcsolják be az álcázást.

2023. ápr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Nos, én nem tudok az emberiség nevében szólni, csak a magam gondolatait írhatom le. És azokat is az Ufó Magazinban és ilyen-olyan tévé-csatornák műsorai alapján.


Aki mindent kritika nélkül tagad az épp olyan ostoba, mint aki mindent elfogad gondolkodás nélkül. A világot mindig a kételkedés vitte előre.


Szkeptikusként sem jelenthetem ki azt, hogy egyedül a vagyunk ebben a végeláthatatlan micsodában. Ostoba dolog lenne. Annyi bizonyos, hogy a jelenlegi tudásunk alapján az lenne a feltétel, hogy az idegenek fejlettsége hasonló legyen a miénkhez. Biológia szempontból értem. Ahogyan az egyes élőlények is van egy életkora, az egész fajnak is. Az emberiség múltját nagyon halványan, de ismerjük, a jövőjét természetesen nem.

Kikezdhető amit írok, nem jelentem ki, hogy márpedig így van.


Én magam olyan kérdéseket szoktam feltenni, hogy pl.

Hatalmas ufó lebeget London felett majd felrobbant. Kép si volt róla. Hogyhogy a londinak nem látták? A fotó alapján tiszta idő volt, nappal, sűrűn lakott hely.

Ez az ufó olyan módon mozog, amire földi jármű nem képes, írják videóhoz. Csak az a bibi, hogy belóg egy fa koronája is a képbe, és ugyanúgy táncol, mint az a valami a levegőben.


Meg ilyen: hatalmas volt, 500 méterre lebegett a föld felett, és 600 méter volt a hossza. Ezt honnan lehet tudni? A tengerészek pl. egy hajó távolságát úgy tudják (tudták) mérni, hogy kézikönyvből ismerték a hosszát. A két vége közötti bezárt szögből számolták ki, milyen messze van.

Honnan lehet tudni egy ismeretlen dolog méretét, távolságát stb., ha nincs ismert adat?

Tudok rengeteg olyan felvételt mutatni, amelyeken utasszállító repülőgépek repkednek. Amíg nem látszik be egy ember, autó, fa, addig nem jössz rá, hogy az egész csak két méter hosszú modell.


stb.

2023. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Ahogyan az ember idősödik egyre jobban beszűkül a tudata, és csak bizonyított "tények"-ből építkezik


Amikor eljut 13-14, főleg 18 éves korára, akkorra gyakorlatilag egy olyan mértékű programozáson van már túl, hogy ellehetetleníti magát attól, hogy az élet más mint amilyennek azt tanulta az iskolából, emberektől, médiából stb..

2023. ápr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Ha lenne intelligens életforma rajtunk kívül, már nagy eséllyel lenne valami, akár nagyon apró jele.

A legvalószínűbb lehetőség, hogy ha volt is valaha intelligens faj bárhol máshol az univerzumban, hogy szimplán túl nagy a tér és az idő (érts. túl nagy és túl "öreg" az univerzum), így kicsi az esélye annak, hogy egy másik faj épp most (pl. elmúlt évek, amióta van lehetőségünk vizsgálni a Földön kívüli dolgokat is) és épp itt lenne jelen. Az esély kb. 0.

2023. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igaza van 9-nek.

Ha lenne ilyesmi, akkor lennének valami jelek.

Pl feltűnő ismeretlen objektumok az égen, 100 millióknak kellene ezeket látni világszerte,katonai jelentések, titkosítások, lezuhanás, és utána titkolózás, stb.

2023. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!