Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Pentagon tisztviselője...

A Pentagon tisztviselője szerint egy földönkívüli anyahajóról származó szonda lehet az Amerika felett észlelt tárgy. Szkeptikus vagy még?

Figyelt kérdés

A Pentagon tisztviselője szerint, aki az azonosítatlan repülő tárgyakat UFO tanulmányozó titkos egységet vezeti, a közelmúltban az Egyesült Államok légterében észlelt megfigyeléseknek a fizika törvényeit meghazudtoló tárgya valójában egy olyan szonda lehetett, amit a földönkívüliek egy anyahajóról küldtek a Föld tanulmányozására.


Az erről szóló tudományos dokumentumot a Pentagon anomáliakutató hivatalának vezetője, Sean Kirkpatrick és a harvardi egyetem elméleti fizikus professzora, Avi Loeb írta, akik azt állítják, hogy olyan csillagközi objektumok, mint a szivar alakú „Oumuamua”, amelyet a tudósok 2017-ben észleltek, lehetnek az anyahajók, melyek a Föld mellett elhaladva megfigyelő szondákat bocsátanak ki.

[link]



2023. ápr. 16. 13:45
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
20 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

És? Mind1 hogy milyen pentagon fejes, vagy tudós írja. Én itt a mucsaröcsögei mellékfalu határáról megmondom neked, hogy az csak egy homályos kép ami bármi lehet akár egy rovar is.

Az ufo hívők annyira ostobák.

2023. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
53%

"Szkeptikus vagy még?"


Nem. Mostmár teljesen biztos vagyok abban, hogy a Pentagonban is ülnek ugyanolyan hülyék, mint akik itt UFO-król kérdeznek.

2023. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Te okosabb vagy ugye utolsó?
2023. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
Azért azt vegyük figyelembe, hogy a cikkben lévő képen nem csak az objektum, hanem a háttér is el van mosódva. Ha azt mondanám, hogy a tárgy nem tiszta, de a háttér igen, akkor még be tudom annak, hogy mozgott az objektum, de így... Nem hiszem, hogy egy erre szakosodott titkos kormányzati egység alsó kategóriás használt mobiltelefonnal készítené a felvételeket.
2023. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Debuta vagy utolsó. Éjszaka 100 kilóméterről.


Fényképezz le egy muslicát a szuper telefonoddal ami 10 méterre repked, aztán meglátjuk.

2023. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Látom azért többségében az "igent" szavaztátok. Igazat adtok a Pentagon tudósának. Nem olyan rossz a helyzet👍
2023. ápr. 16. 16:23
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Tudod, kérdező... az volt a kérdésed, hogy "Szkeptikus vagy még?"

Gondoltam, szólok...

2023. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Mindig a fő,felső kérdésben van a szavazás tárgya. Lent a kifejtős részben csak körítés, hogy válaszoljanak a népek.

Gondoltam, szólok...

2023. ápr. 16. 17:12
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

"Mindig a fő,felső kérdésben van a szavazás tárgya."

Pontosan. Nálad is.

A szavazás kérdése pedig az, amit írtam.

2023. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%
Igen, igazi anyahajo es covidot terjeszt, meg majomhimlot, lexakarja igazni az ukrajnokat a klimavaltozassal. Es haborus inflaciot is van naluk. Bizony.
2023. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!