Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Pentagon tisztviselője...

A Pentagon tisztviselője szerint egy földönkívüli anyahajóról származó szonda lehet az Amerika felett észlelt tárgy. Szkeptikus vagy még?

Figyelt kérdés

A Pentagon tisztviselője szerint, aki az azonosítatlan repülő tárgyakat UFO tanulmányozó titkos egységet vezeti, a közelmúltban az Egyesült Államok légterében észlelt megfigyeléseknek a fizika törvényeit meghazudtoló tárgya valójában egy olyan szonda lehetett, amit a földönkívüliek egy anyahajóról küldtek a Föld tanulmányozására.


Az erről szóló tudományos dokumentumot a Pentagon anomáliakutató hivatalának vezetője, Sean Kirkpatrick és a harvardi egyetem elméleti fizikus professzora, Avi Loeb írta, akik azt állítják, hogy olyan csillagközi objektumok, mint a szivar alakú „Oumuamua”, amelyet a tudósok 2017-ben észleltek, lehetnek az anyahajók, melyek a Föld mellett elhaladva megfigyelő szondákat bocsátanak ki.

[link]



2023. ápr. 16. 13:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%
Én kubikus vagyok
2023. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%
Igen... Tudod mit jelent a szkeptikus, egyáltalán?
2023. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

#22

Nem tudja.

2023. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!