Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki hisz még ezután a NASA-nak?

Ki hisz még ezután a NASA-nak?

Figyelt kérdés

Ha megvizsgáljuk az űrkutatás fejlődését, érdekes dolgokat találunk a NASA által (hamisan) kiadott információk között.

Egyrészt érdekes módon hamarabb fedezték fel az összes bolygót a naprendszerben, mint a Vénuszt, pedig az a Föld közelében van. Az is gyanús, hogy hamarabb állapították meg, hogy nincs élet rajta, mint hogy vizsgálni tudták a felszínét. 1911-ben állapították meg, hogy nincs élet rajta.


"Az első UV megfigyelést az 1920-as években végezték, amikor Frank E. Ross felfedezte, hogy az UV képeken sokkal több részlet látható, mint az optikai vagy az infravörös tartományban készült képeken."


Na?


2023. ápr. 20. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt elolvasa senki sem fog most mar szerintem
2023. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Csak én nem értem, hogy a leírt mondatok hogy kapcsolódnak egymáshoz?


Egyrészt kötve hinném, hogy a Vénuszt fedezték volna fel legkésőbb, mert a látszólagos fényessége nagyon nagy. Még szabad szemmel is látszik. Szóval nem a NASA látta meg először. (Meg amúgy se túl mérvadó a közelség. Az a lényeg, hogy mi mennyire látszik. A Vénusz amúgy tiszta felhő, azért problémás a felszín vizsgálata.)


Másrészt hogy jön az első magas minőségű kép a vizsgálatokhoz? Volt előtte is minden (spektroszkópia, radar). Nem voltak valami jók, de voltak.

2023. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Én hozzáteszem, hogy rengeteg UFO észlelésben elmondottak bizonyítják, hogy a Vénuszon igenis van élet és több faj onnan jött vala [link]
2023. ápr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 UlfOrmson ***** válasza:
100%
Azért meredek azt állítani, hogy legutoljára fedezték fel az egyik legfényesebb égitestet.
2023. ápr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, a leírtak hemzsegnek a tárgyi tévedésektől. Másrészt amit te nem értesz, vagy nem tudsz elképzelni, az attól még nem kamu.
2023. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Vénuszt azóta ismeri az élővilág, mióta kialakult az élet.

Az emberiség pedig évezredek óta tudja, hogy egy bolygó.

Egyébként a Merkúrt fedeztük fel legkésőbb, pedig közelebb van, mint a Vénusz, csak ritkán látszik az égen, mert a Nap fénye elnyomja.

2023. ápr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyermekem! A NASA-nak és az űrkutatásnak vajmi kevés köze van a Nap bolygóinak felfedezéséhez. Évezredek óta ismertek.
2023. ápr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!