Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Székesfehérvár felett húzódik...

Székesfehérvár felett húzódik egy „UFO-sztráda”. Igaza lehet Miskolci Lászlónak?

Figyelt kérdés

"Gócpont. Ez az a kifejezés, ami egy korábbi interjúban megütötte - a fülem helyett - a szemem. „Székesfehérvár egyfajta UFO-gócpont” – nyilatkozta egy internetes portálnak Miskolci László író, kutató, azt azonban nem fejtette ki, mire alapozza állítását."


Én magam is hallottam, hogy nagyon sok UFO repül át arra. Én ugyan még nem láttam arra ufókat, meg máshol sem. De már több embertől hallottam ezt akikkel így beszélgettem bulikon, fesztiválokon, kocsmában. Vajon tényleg arra lehet egy intergallaktikus sztráda? [link]


[link]



2023. máj. 22. 10:41
A kérdező szavazást indított:
Ugyan rengeteg az UFÓ észlelés, de még nincs rendszeres járat
igen. Arra megy egy intergalaktikus sztráda
nem. Csak kísérleti katonai repülőzések mennek ott és természeti jelenség van arra
26 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen, feszt arra járnak. A Videotont is ők lopták szét. Magyar mérnökök szellemi tulajdonainak felhasználásával fejlesztik az intergalaktikus multidimenzionális flottájukat.
2023. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Igen mert felette közlekednek a menetrend szerinti semorgozita járatok. Csúcsidőben félóránként közlekednek.
2023. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Itt élek születésem óta, az égen nem láttam még, csak a Pláza körül. De okosak, megtanultak magyarul, idézem: "óccsó párfüm érdekel?"
2023. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

1992 -ben voltak gabonakörök Budai u. Nagyszombati u. kereszteződésénél a szántóföldön, ahol most az aréna épül.

Ezenkívül a pákozdi ingóköveknél szoktak ufokat látni, erővonalak keresztezik ott egymást

2023. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
49%

Így van.

Én innen a Lövöldéről, az erkélyünkről sokszor észlelem őket.

A Budai út felett szoktak elhúzni, az OMV-nél megállnak, tankolnak, mekiznek, aztán repülnek tovább Bp felé.

2023. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
UFO-sztrádára bezzeg van pénz! A helyijáratos busz közlekedés meg úgy sz.r, ahogy van... Pfff...
2023. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6 hát járj ufoval. Korszerűbb, gyorsabb, hangtalan és környezetbarát
2023. máj. 22. 12:37
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
#7 Az lesz.
2023. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%
Azért ha valaki tudja, hog ymit jelent az "intergalaktikus" szó, akkor sejtheti, hogy egyetlen bolygó (ráadásul egy naprendszer belsejéhez közel, de nem túl közel) egyetlen városa megjelölve egy olyan méretben, ahol a milliárd kilométer is túl kis mértékegység.... hát izé...:D
2023. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes, bár nemtudom, de szoktak itt lenni furcsa dolgok. Legalábbis, én környékbeli vagyok. Szerintem elmegyek arra biciklivel, és megnézem.
2023. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!