Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha Amerika 80 évig titokban...

Ha Amerika 80 évig titokban tartotta, hogy idegenek látogatják a Földet akkor most fejeknek kell hullnia?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy lehet ilyesmit eltitkolni az emberiség elől? Ez egyik legnagyobb bűntett ami elkövethető.


Ráadásul úgy néz ki, hogy egyike a fajoknak lehet rosszindulatú hiszen már embert is öltek meg?


2023. jún. 12. 09:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
31%
Ez mégis mit keres a tudomány kategóriában?
2023. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
43%

Nem unjátok még?

Továbbra sincs semmi bizonyíték, csak egy ex-valaki elmondása.

Ráadásul nem is új ez a műsor, vótmá' legalább egy tucatszor az elmúlt évtizedekben, ex-CIA ügynök, ex-pilóta, ex-katona, ex-stbstb.


Legyen valami megdönthetetlen bizonyíték, és akkor majd beszélhetünk róla, hogy kinek a fejének kell hullania.

2023. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

2


Könnyen beszelsz a foteledből.

Ha ez nem hiteles info számodra akkor veled van a baj.

A probléma például, hogy azt sem tudod ki David Grusch.

2023. jún. 12. 09:12
 4/46 anonim ***** válasza:
80%

#3

Nem a fotelemből beszélek, hanem a forgószékemből, és nem is beszélek, hanem írok.

Igen, bizonyára velem van a baj, hogy nem hiszek elbemondásra bárkinek bármit :D


Ha te igen, akkor tegyünk egy próbát:


Én egy nigériai herceg vagyok, a nevem Omanga Omuahomaou, és a segítségedet kérem. Hozzájutottam egy mesés, 50 millió dolláros örökséghez, de sajnos polgárháború dúl az országomban, így a segítségedre van szükségem, hogy kijuttassam az országból a vagyonomat, és Európába menekülhessek.

Természetesen meghálálom busásan, 5 millió dollárt fizetek a segítségedért.

Csak annyit kell tenned, hogy megadod a bankkártya adataidat, hogy a számládon jóvá tudjam iratni az összeget, majd pedig később, ha már átértem európába, és nyitottam egy ottani bankszámlát, tovább kell nekem utalnod a 45 millió dollárt.


Privát üzenetben várom az adatokat.


Semmi okod kételkedni, hiszen a bemondás az egy hiteles információ-forrás, David Grusch-nak is elhiszed.

2023. jún. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
57%

"Ha ez nem hiteles info számodra akkor veled van a baj."

Nem csak számomra, hanem bárki számára, aki tisztában van a hiteles szó jelentésével. Az ugyanis nem annyit takar, hogy "mer' XY aszonta".

2023. jún. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

5


Egy whistleblower szerinted semmi? És továbbra is inkább a kormányokra hallgatsz amelyekről 1000x bebizonyosodott már, hogy hazudnak?

Biztosan egy volt veteránnak hatalmas érdeke van az életét kockára téve kitalációkat propagálni a tévében.

2023. jún. 12. 09:28
 7/46 A kérdező kommentje:

Egyébként csak nektek kérdés jelentgető idiotáknak nincs bizonyíték.

Minden értelmes ember tudja, hogy a dolog valós.

Csak úgy sérti a felfuvalkodott tudományos egótokat, hogy az már röhej.

2023. jún. 12. 09:29
 8/46 anonim ***** válasza:
38%

Úristen!!!

Valami korong alakú izé lebeg a hátsó kertem felett! Kéken világít!!

És az ablakán épp kinézett David Grusch!!


A kérdezőnek igaza volt!!!!

2023. jún. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

8


Nyomorék. Belül tudod, hogy szánalmas vagy és, hogy igaz.


Tehát volt titkosszolgálatos vallomása nem elég.


Akkor lássuk csak.

Jól Feltételezem, hogy az amerikai elnök vallomása sem lesz elég?


Hm vajon mi lenne egy ilyen ősszkeptikusnak elég?

Ha az udvarában leszállna egy?


Szertinem ez sem. Mert arra meg ráfogná, hogy emberi technológia amit a kínaiak felesztettek ki.


Tehát mindegy, csak mindig az legyen, hogy az ember az Univerzum közepe, addig nyugodt maradhat egója.

2023. jún. 12. 09:36
 10/46 A kérdező kommentje:
Én 30 évet tanultam, státuszban mindenki felett állok, nekem aztán senki ne mondja, hogy idegen korongok vagy mittom én mik röpödnek az égben mert elküldöm melegebb éghajlatra!!!
2023. jún. 12. 09:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!