Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mik voltak az égbolton tisztán...

Mik voltak az égbolton tisztán kivehető csillagszerű, függőleges irányba, szabályosan felfelé mozgó repülő tárgyak 10 perce?

Figyelt kérdés

Épp jöttem haza, mikor megláttam az égbolton ezeket az egy sorban, felfelé mozgó csillagszerű repülő tárgyakat.

Felfelé mozogtak, szabályosan, lassan és egyenként tűntek el.

Tavaly vagy idén év elején is történt hasonló, de akkor a tárgyak talán Kelet felé mozogtak, ám ugyanilyen szabályossággal.

Akkor a média is felkapta az ügyet és kiderült, hogy állítólag Elon Musk küldött fel műholdakat.

Szerintem itt valami más lehet a háttérben... Bár, most is emberi cselekmény lehet, csak azt nem tudjuk, tényleg műholdak e ezek a repülő tárgyak vagy valamilyen repülőgépek más céllal.



2023. szept. 14. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Repulo
2023. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
72%
A Starlink műholdak mozognak így együtt.
2023. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Starlink vonat.

Heti legalább egy, de inkább két kilövés van, alkalmanként 20-30 műholdat küldenek fel (korábban 40-50et, de az kisebb volt)

Monstanság sokszor látni, gondolom most épp ezt a részét teríti be az égboltnak.

És még egy darabig fogja küldözgetni őket fel, mert még jópárezer hiányzik a teljes konstellációhoz, és ugye 20-30at lő fel egyszerre:D

2023. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Starlink vonat. Ma is tanultam valamit! Köszi! 😃
2023. szept. 14. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

DE csak hogy biztosra menjünk, álljon itt egy csatorna ami majd tudja igazolni:


https://www.youtube.com/@urkutatasmagyarul


Minden héten asszem vasárnap vag yhétfőn kiadja a "nemzetközi űrhírek" videót amiben elmondja, hogy az elmúlt héten honnan és mit lőttek ki a világűrbe.

Tudod az időpontját annak amikor láttad a fényeket, szóval ha ahhoz képest valahány órával korábban volt a Starlink kilövés, akkor egyértelműen az volt.

Ha meg nem volt kilővés, vagy 2 nappal korábban, akkor meg valami más:D

2023. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
30%
Nem hiszek a műholdakban, tuti hogy idegenek voltak. Vagy Isten.
2023. szept. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincsenek műholdak. Igazi holdak vannak. Meg Isten.
2023. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!