Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért néz ki egy közönséges...

Miért néz ki egy közönséges bábúként a Mekszikói UFO lény?

Figyelt kérdés

Én hiszek az UFO-ban, mert végtelen az univerzum ami 13 milliárd éve csak tágul és előbb utóbb ide is jön egy. Viszont azt nem tudom felfogni, ha be akarnak egy bizonyítékot mutatni, akkor miért pont egy tökéletes bábúra kinézővel teszik ezt?


Annyi UFO lény lezuhant már meg találtak is egy csomót kiástak leleteket és sokan valóban igaziak. Miért egy ilyen bábúval kell eljátszani, hogy eredeti? Nézd meg semmi izom sincs a testén. Nincsen súlyfeleslege. Nincsenek valós csontdomborulata. Az arcán sincsen kidolgozott orr, száj, fül is csak mint egy bábúnak. Miért kell ezzel is lejáratni az UFÓ-kat?

Nem értem


[link]



2023. szept. 19. 14:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
Annyi igazi földönkívüli van.....hmm.Mutass már egyet légyszi.
2023. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem 13 milliárd, hanem csilliárd.
2023. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
66%
2023. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
18%
Rosszul írtad, megszikóinak kell írni.
2023. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
79%
Mengzikó, mengzikó!
2023. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
28%

Először dejavu-m volt amikor megláttam, mondom ez kiköpött ET! Még az ujjak is stimmeltek, csak ET-nek még nagyobb hasa volt (ezek biztos lefogytak) és világított az ujja (lehet pont az az ujj az, ami ezeknél letört).


Fura ez az egész, 5 napja látott napvilágot az ügy, ha ez valóban igaz, hogyan lehet, hogy azóta semmi, de még csak a "mengzikó"-i "ufókutató" sem nagyon osztja az infókat, pedig ő a szószólója ennek az ügynek.


A másik meg az, hogy ha az idegenek itt vannak a Földön, nyilván figyelik az infó csatornákat, és simán látják, hogy megtaláltuk két cimbijüket. Te hagynád, hogy a nagyszülők hulláival majmok játszadozzanak...? Szóval várnék valami reakciót részükről...

2023. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként a másik fura dolog, hogy megtalálták ebben az alga (?!) barlangban ezt a két testet. Ha ezek valóban fejlett idegen lények, akik a világegyetem másik sarkáról jöttek, miért csóringer pucéran voltak, és semmiféle kütyüt nem találtak körülöttük? Én a mengzikóiak helyében simán kipucolnám a barlangot pár segédmunkással, hátha van ott valami halálsugárfegyver, vagy akármi. De semmi, erről egy rohadt szó sincs. Nagyon szürreális az egész!
2023. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
20%
Psyop
2023. szept. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
80%

Két kekszpor ufo beszélget az alga barlangban:

- Megzikó?

- Meg hát.

2023. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
10%

mert az is.


A fickó aki "találta" egyébként pár éve már lebukott. Akkor is egy hasonló lelettel villogott amiről hamar kiderült hogy csak egy torz koponyájú csecsemő maradványa.


valószínű 3D nyomtatóval készítette hogy a ct-n is úgy látszon hogy egy darab.


Ha valódi volna akkor engednék más kutatóknak a szövettani elemzést stb.

2023. szept. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!