Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Totális pupillák? Aki gyanakvó...

Totális pupillák? Aki gyanakvó/szkepticista az racionálisan hogyan vélekedik erről?

Figyelt kérdés
Beírva a keresőbe, hogy Andrew Tate Gyíkkreatúra lehozza a csomó találatot és meglátod. Ez a jelenség hogy lehet? Magyarázat? Azt hiszitek konspiráció de 1, a pupillájuk miért ilyen? Halomnyi videót megnéztem már és nagyon sokaknak politikus, Haliwoodsi embereknek meg színészeknek ilyen reptiliánféle pupilla van.

2023. szept. 22. 11:08
 1/8 A kérdező kommentje:
2023. szept. 22. 11:08
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
És aztán most mi legyen? Az enyém még nagyob. semmi gond nincs ezzel. 177/R
2023. szept. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Magyarázat, lehozza? :DD Engedélyt kapott rá azért. mi lenne? (-____-)
2023. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
A kígyók kígyóznak. Itthon is a gykembereké a politika
2023. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen a reptiliánok, a tiliánok és a semorgoziták már a sufniban vannak.
2023. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Génhiba okozhat hüllő szerű szemet vagy macska szerűt.

Anyum gondozónő volt bölcsődében és látott pár ilyen gyereket de nekik instant S nem forma/alakváltó szemük volt. De mind autistának született...


A másik a fény szög mi hogyan tükröződik a szemben. Rólam is van ilyen szelfi. Évekbe telt mire sikerült reprodukálni a képet. A telefon tükröződött a számban S így hozott létre egy macska szerű szembogarat.

A vidikben ahol csak próbáltam váltani semmi sem történt. Egyedül ez az optikai illúzió volt képes rá...


A harmadik a nyilvánvaló photoshop. Ember, ez a 21. század a cgi elég fejlett már és a képeknek és a videoknak elég nehéz hinni. De néz meg egy két ilyen vidit is. Hogy hol is tartunk ebben.


Én full szkeptikus voltam amíg a fenti kettőt nem láttam/tapasztaltam. A hüllő emberes ufos hülyeségben továbbra sem hiszek. Mert szerintem az egész a besértődött David Icke, droggal fűtött trippje. Amiből könyvet írt, és hiszékeny emberek táborából hívőket gyárt a vélt igazanak az igazolására.

2023. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Pl

2023. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mi ez.

Viszont senki más sem.


Nagy része hamis, tehát amíg nem lesz jobb bizonyíték, addig nem veszem komolyan.


Kb. így.

2023. szept. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!