Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet összefüggés az egykori...

Lehet összefüggés az egykori nefilimek és a mostanában is felbukkanó humanoid idegenek között?

Figyelt kérdés

A régi időkben látogatták az emberiséget máshonnan származó lények, akik földi nőkkel kerestek kapcsolatot. Ezen kapcsolatokból lettek a később veszedelmessé váló óriások.

Nos, ezek el lettek később törölve a föld színéről.

Lehetséges azonban, hogy tulajdonképpen a különféle humanoid formában (szürkék, stb) a kis csészealjain idelátogató, szerencsétlen elraboltakat vizsgálgató lények is ugyan onnan származnak, akik anno óriások, félistenek formájában jöttek közénk? Csak mivel azt a létformát már nem tudják felvenni, most így próbálkoznak?

Szellem lények, akik fizikai testet próbálnak kreálni maguknak. A legtöbb elrablást átélő elbeszéléséből kiderül, hogy a szaporodásunk, reprodukciónk különösen érdekli ökez. Vajon miért?

Talán most így próbálkoznak.


2023. szept. 25. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Fején találtad a szöget. Nem sok bár, de van.
2023. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Ugyanonnan egy szó. Különírva tök mást jelent, de ne zavarjon.

Tanuljátok meg már az anyanyelveteket.

2023. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Nem a kérdésre válaszoltál! Úgy látszik, nehézséget okoz neked a szövegértés.

Ez nem a nyelvtan korrepetálás topikja és nincs is arra szükségem.

2023. szept. 25. 11:01
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

"nincs is arra szükségem."


Ezek szerint akkor jól érzed magad hülyén, mert ezt sem és még a bolygónk nevét sem tudtad leírni helyesen.


Persze ne tanulj belőle, hanem döfködj vissza az elcsépelt "szövegértés" kártyával, hisz a hatalmas egódat sértni, hogy valaki hibát talált.

Az meg köztudott, hogy az egó fordítottan arányos a szellemi képességekkel.

2023. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

#3

Szerintem a válasz reflektál a kérdésedre.

2023. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Vajon a két leszavazó szellemi mosópor indokolni is tud?
2023. szept. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
6 általában nem tudnak. Mivel eszük nincs, érzelmi alapn nyomkodnak.
2023. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez egy anonim oldal, teljesen felesleges játszanod az agyon iskolázott nyelvészt, a lőtéri kutyát sem érdekli a helyesírásod. Kötözködni jöttél, bezzeg magára a kérdésre már nem tudsz érdemben reagálni, de köszi ne is fáradj vele. Tessék a piros pontot megkaptad, ha már ilyen okos vagy, megérdemled.

Több hasznod lenne, ha kapálnál,

mint hogy órákig keresgéled itt az íráshibákat. Ostoba troll.

2023. szept. 25. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

Kedves Ostoba Troll,


mint említetted, ez egy anonim oldal, ezért nem kell aláírnod a végén.

Üdv.: Pista


P.S.: Agyoniskolázott is egy szó. Ehhez 6 elemi elég lenne, ha legalább az meglenne neked. Szerintem fejezd be előbb az alapismereti dolgokat, és utána foglakozz ilyen világmegváltó kérdésekkel.


"Több hasznod lenne, ha kapálnál,"

Tudom, munka után szoktam is otthon, amikor az a szezon van. Így finomabb paradicsomot eszek mint a szupermarketben vehető holland szar.


"a lőtéri kutyát sem érdekli a helyesírásod"

Tudom, mert az jó ahogy van. A tied viszont förtelmes és mindenki rajtad röhög, akinek több mint 8 általánosa van.

2023. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Engem érdekel a helyesírásod.


Ha marha igénytelen vagy, akkor hogy várod hogy mások komolyan vegyenek?

2023. szept. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!