Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aert De Gelder festményén egy...

Aert De Gelder festményén egy UFO van?

Figyelt kérdés

KRISZTUS KERESZTELMÉNEK TITOKZATOS FESTMÉNYE (1710)


Aert De Gelder holland festő (1645–1727) Rembrandt egyik utolsó diákja volt. Nagy mesteréhez hasonlóan főként történelmi és vallási témákról készített portrékat és festményeket. A művész 1710-ben festette meg ma a Cambridge-i Fitzwilliam Múzeumban, „Krisztus keresztelője” című festményt. A képernyőn egy titokzatos zöldes ufó lóg a sötét felhők alatt. A furcsa, korong alakú tárgyból fénysugarak egyenesen Jézus Krisztus és Keresztelő János fejére hullnak.


A Gelde festmények, különösen ez, valamiféle titkos tudást közvetítenek? A festmény az UFO jelenség bizonyos társulását és az "Isten" megnyilvánulásait mutatja.


János Bibliai könyve 8. fejezete világossá teszi, honnan jött Jézus.

1 Jézus azonban elment az olajfák hegyére. Kora reggel visszatért a templomba, és az egész nép vele jött, leült és tanította őket. És monda nékik: Ti alulról valók vagytok, én felülről, ti e világból valók vagytok, én nem e világból való vagyok. ”


- Szerintem Jézus talán egy olyan faj hibrid lénye volt, amely kompatibilis a miénkkel, több ezer évvel előttünk áll az erkölcsi, tudományos és technológiai evolúcióban.

A festészet forrása: Krisztus keresztelője” ~ Fitzwilliam Musuem, Cambridge, Anglia. Aert De Gelder Flamengo művész által 1710-ben festett klasszikus UFO-t ábrázol, lebegő, ezüst, korong alakú, ragyogó fénysugarakat Keresztelő Jánoson és Jézuson


[link]



2023. okt. 1. 14:48
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
nem hiszem
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha repül és nem tudjuk, hogy mi, akkor UFO. De ez nem jelenti azt, hogy földönkívüliek járműje lenne.
2023. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Az csak egy égi jelenség ami megvilágítja a témát
2023. okt. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem, ezért az igenre szavaztam.
2023. okt. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2023. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem, hogy annak szánta, de tök jó :D
2023. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

Haat nem tudom a képen valóban hasonlít rá

De a sztori van megnyílnak az egek s galamb száll alá

Arra is hasonlít

Teljes keretbe kellene latni

2023. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Nem tök mindegy mi van rajta, ha élőben úgyse látod?
2023. okt. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy jobb minőségű fotó is elég lenne…
2023. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Valòban egy UFO van a képen!
2023. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez alapon akkor a következő igék is szólhatnak UFO-ról.


2Kir.2,11. És lőn, a mikor menének és menvén beszélgetének, ímé egy tüzes szekér tüzes lovakkal elválasztá őket egymástól. És felméne Illés a szélvészben az égbe.

2Kir.6,17. És imádkozott Elizeus és monda: Óh Uram! nyisd meg kérlek az ő szemeit, hadd lásson. És megnyitá az Úr a szolga szemeit és láta, és ímé a hegy rakva volt tüzes lovagokkal és szekerekkel Elizeus körül.

2Móz.3,2. És megjelenék néki az Úr angyala tűznek lángjában egy csipkebokor közepéből, és látá, hogy ímé a csipkebokor ég vala; de a csipkebokor meg nem emésztetik vala.

Mt.2,9. Ők pedig a király beszédét meghallván, elindulának. És ímé a csillag, a melyet napkeleten láttak, előttük megy vala mind addig, a míg odaérvén, megálla a hely fölött, a hol a gyermek vala.


Tehát folyamatosan haladt egy fényes csillagszerű valami, ami aztán megállt ott ahol Jézus megszületett.


Mt.17,2. És elváltozék előttök, és az ő orczája ragyog vala, mint a nap, ruhája pedig fehér lőn, mint a fényesség.


Ez alapján a hitetlenek és a szkeptikusok Jézust is UFO-nak tarthatják.

2023. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!