Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért festettek az ősemberek...

Miért festettek az ősemberek földönkívülieket ábrázoló festményeket a barlangok falára?


2015. dec. 21. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván ez nem véletlen, és ez nemcsak az első ilyen utalás, ami azt bizonyítja, hogy földönkívüliek korában is jártak már itt.
2015. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ashes of oblivion ***** válasza:
51%
Az 1-esnek igaza van, természetesen jártak itt, olvass utána a Pkejádbelieknek, mert nagy valószínűséggel őket ábrázolják.
2015. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Emberek kizárt dolgok, hogy egyesegyedül a földön van élet XDD A világegyetemben miért ne alakulhatott volna ki más élet egy másik bolygón? :D
2015. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 gnoomage ***** válasza:
85%
Lehet én vagyok a vak, de nekem ezek valamiért rohadtul nem tűnnek földönkívülieknek.... Hiszen mitől alien barlangrajzok? Attól mert hosszabb nyakat rajzoltak nekik? Most akkor egy csomó kosaras és tapsi hapsi is alien?
2015. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik rajzot elb*szta, ezért a többit is úgy kellet már ráfestenie, nehogy agyonverjék érte a többiek.
2015. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Az hogy mi annak látjuk őket, nem jelenti, hogy tényleg földönkívülieket festettek oda. Nem is valószínű, hogy valaha kiderül, hogy mit láttak, és festettek le.
2015. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6: De kiderülne, ha messziről néznénk a fődet. Térhajtómű kell hozzá!
2015. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Még jó, h mindenbe bele lehet kötni.
2015. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak az ősemberek készítettek ilyen rajzokat. Láttad már a Nasca-vonalakat? A maják készítették állítólag. Azért csinálták nagy területre, hogy a földönkívüliek lássák a világűrből, és leszállópályának használhassák.
2015. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Spilerke ***** válasza:
71%
Láttam már ezeknél bizarrabb rajzokat, azok miért nem idegenek? Vagy mi olyan különleges ezekben a rajzokban? Látott már egyáltalán közületek egyetlen marslakót is?
2015. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!