Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok a teóriáról,...

Mit gondoltok a teóriáról, miszerint: A Földünkön élősködik sok földkívüli élőlény, kívül olyanok mint az ember?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 14:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Idegenek és vándorok vagyunk itt a Földön.


Olasz és Ausztrál tudósok lehozták és megállapították, hogy a magát embernek álcázó idegenek 100 százaléka nem álcázza magát. Nem én mondom, helyettem sok díjas tudósunk állítja.


Meg vannak ember(ek), úgy néznek ki, mint a földönkívüli lények.

2023. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én hülyeségnek vélem. Abban viszont hiszek, hogy más bolygón lehet élet.
2023. okt. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Min élősködik? Ásványkincsek vannak a Naprendszer más bolygóin is.
2023. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Nemrégiben a Men In Black-et néztem egy jó kis vodkával meg pálinkával. Nem csak ufók, de gyíkemberek, vámpírok és humanoidok is megjelentek előttem.


Valóság? Hamisság? Döntsd el.


Én valahol a kettő között vagyok. Léteznek, de nem szükséges létezniük, hogy a fizikai megtestesülésük hatással legyen ránk. Ez már elképzelhetetlen. Tudom.

2023. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Én hiszek bennük :) lehet már most köztünk vannak csak nem tudjuk.

Kizárt hogy ne lenne élet a Földön kívül. Egy kis érdekesség .. ez engem akkor kezdett el komolyabban érdekelni amikor páran éjfél után kint voltunk az udvaron és láttunk egy megmagyarázhatatlan kéklő gömböt gyorsan ereszkedik majd elhúzni. Azt hittük gömbvillám volt először de aztán ki tudja. Az nyugtat nem csak egyedül láttam :).

2023. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Igen, sok olyan van, aki embernek látszik, de semmi érdemlegeset nem csinál egész életében, csak mások munkájából él, élősködik.
2023. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom a kérdés azért született, hogy letezteld mennyire vettek észre téged.

De ha a valóságban is így beszéled a nyelvet, ahogy itt írtad, akkor kvára feltűnő vagy, klingon barátom:D

2023. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
A cigókra gondolsz?
2023. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Én úgy mondanám, a Földön élősködik sok élőlény, akik emberek.
2023. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlatilag az egész emberiség. Kivéve azok akik nem a "civilizált" világban élnek.
2023. okt. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!