Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki kapcsolatba kerül földönkí...

Aki kapcsolatba kerül földönkívli lényekkel azt figyelik utána az Fbi meg Cia?

Figyelt kérdés

Valaki telepatikusan kapcsolatba kerül földönkívüli entitásokkal.kommunikálnak lehet próbaként az ember olyat is kérdez amit ők megtudnak mutatni neki.

Majd a további kommunikáció miatt személyes kapcsolatfelvételre kerülne sor egy eldugott helyen.

Aki átél ilyet azt messziről megfigyelik ezek az ügynökök csak nem lépnek közbe?


2023. okt. 16. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mivel eredetileg a nácik által fejlesztett UFO-kon kívül földönkívüli űrjárművekről nem tudunk, ezért az idegenekkel kapcsolatba lépőket minden ember megfigyelné és néznénk mint gázálarc.
2023. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Erről nekik tudni kéne. A CIA-nak vannak ilyen ügynökei, olyanok is, akik telepatikusan képesek rád kapcsolódni, de nagyon amatőrök.


Meg honnan tudnák, hogy találkoztatok?


Meg miért találkoznának veled? Én próbáltam már beszélni más bolygókon élőkkel, akik vevőek a dumálásra, de hamar megmondtam neki, hogy hagyjuk, mert egy rohadt szavát se értem. Ha meg olyanokkal beszél valaki, akiknek itt dolguk van, miért csinálnának bármit? Gondolj bele, elmész egy fejletlen bolygóra, mert van egy melód, és valaki megszólít telepatikusan. Mi a francért mennél vele találkozni? Főleg, hogy nem egyénként, hanem a munkád során használt dolgokat, esetleg más társaidat is igénybe véve? :DD :))

2023. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Nem lehet minden skizoid hajlamú pácienst megfigyelni, erőforrás sincs rá, értelme sem lenne.
2023. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!