Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha gyarmatosítanánk egy...

Ha gyarmatosítanánk egy bolygót, ahol kőkorszaki szintű lények élnének, hogy viszonyulnál hozzájuk?

Figyelt kérdés

Milyen jogokat adnál nekik ? Elpusztítanád őket ? Rabszolgaként kezelnéd ? Vagy a mi jogaink illetnék meg őket ? Hogy vélekedsz erről ?


OM


2013. júl. 4. 14:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Rabszolga lenne ha szükséges, ha nem mehetnének a levesbe :)
2013. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
23%
Génmanipulálnám őket értelmes rabszolgafajnak hogy bányásszanak aranyat a bányákban, közben uralkodnék rajtuk és megfosztanám az értelmes analizáló gondolkodástól őket pl média agymosása által.
2013. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

No látod! Ezért nem tart még az emberiség ott tudásban, fejlődésben, hogy eljusson más, olyan bolygókra is, ahol élő lények vannak.

Mert abban a percben a leigázás, vagy a kiírtás, és hasonló dolgok járnak a fejében!

És addig, amíg ezen felül nem tudunk emelkedni, amíg el nem tudjuk fogadni, hogy engedni kell a másikat is a maga módján élni, és nem kell beavatkozni mindenbe, hát addig maradunk is itt.


Ill. nem biztos, hogy maradunk, mert könnyen meglehet, hogy hamarosan saját magunkat is, a földdel együtt pusztítjuk el.

2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Azta 2-es :) média álltal a kökorszajban? :) hogy mi génmanipulálnánk akik még klonozni se tudunk tökéletesen? :)
2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%

"felébredtem"Ill. nem biztos, hogy maradunk, mert könnyen meglehet, hogy hamarosan saját magunkat is, a földdel együtt pusztítjuk el."


Na ebben van igazság.

2013. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
ez nem tudom hogy került oda: "felébredtem" :)
2013. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%

"felébredtem"Ill. nem biztos, hogy maradunk, mert könnyen meglehet, hogy hamarosan saját magunkat is, a földdel együtt pusztítjuk el."


Na ebben van igazság.

2013. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

"És addig, amíg ezen felül nem tudunk emelkedni, amíg el nem tudjuk fogadni, hogy engedni kell a másikat is a maga módján élni"


Ez maga az ostobaság, még segítsük is a konkurenciát ?! Én azon a véleményen vagyok, hogy kordában kell őket tartani rabszolgaként, nem szabad hagyni hogy fejlődjenek, mert könnyen ellenünk fordulhatnak .

2013. júl. 4. 14:35
 9/30 anonim ***** válasza:
Én közéjük állnék, kivívnám a tiszteletüket, majd a vezetőjükké lépnék elő. Ezután a feltehetőleg kisebbségben lévő ott tartózkodó embereket leigáznám velük, pusztán a nagy számok törvénye alapján és lenne egy saját bolygóm!
2013. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

... könnyen ellenünk fordulhatnak! ???

Mi a fenének mentél oda? Az ő szemükben, te a föld-lakó, csak betolakodó, idegen lény vagy! Ha nem akarod, hogy bántsanak, ne háborgasd őket, ne menj az ő portájukra és akkor majd nem fordulnak ellened!

2013. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!